Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо необичайно


Recommended Posts

преди време си направихме екскурзиика до кръстова гора.вчера ми изпратиха снимки и на една от тях гледам в клоните призрак.Викам си мама ви****с мен ли ще се еб**те(обадих им се и започнах да нареждам както си знам).Ама не...те за сефте го виждат т'ва.смимката е от телефон. дори се изплаших след като разбрах, че пед**литене си правята маитапи...ето за това иде реч. [attachment=1]IMG_0207.jpg[/attachment] вдясно на снимката между клоните(човешки силует). или пък биричките са ми дошли в повече,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно имя нещо ! :roll: Сега като се загледах,след увеличаване на снимката се вижда,че това е доста по-близо и най-вероятно е нещо замазано на обектива на телефона и около него се виждат други по-бледи фигури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно!Провери все пак да не би да е монтаж или дефект на снимката,въпреки,че не ми се вярва! smile020

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно!Провери все пак да не би да е монтаж или дефект на снимката,въпреки,че не ми се вярва! smile020

 

Не е бре мама му стара. Другите направо се вдървиха като го видяха.дори приятелката на момчето което е правило снимката побеля като чаршаф като го видя. smile020

 

ПП:зяпах снимката на зоом не видях сенки или някакви утенъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....................

 

Я ми изпрати оригинала на снимката и ще ти кажа бутано ли е нещо по нея или си правят майтап твойте хора.....Но верно си имаш дружка зад теб, симпатяга е ;)

 

venkorousse@yahoo.com

 

п.п. Я по добре я качи някъде за да може повече хора да си кажат мнението.....но гледай да е оригинал а не като тази бутана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е обработвана или някаква супер случайност, ама наистина е като от филм на ужасите... буквално :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k Само аз ли не виждам никаква снимка? В първия пост пише "Прикачени файлове IMG_0207.jpg", но няма нито линк, нито чудо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе кво става тука - одеве снимката седи, сега я няма. Кой я махна, призрака ли, не го кефи публичността и известността ли? :mrgreen: Странно....Колега faraona, ти ли разкара прикачения файл от поста си?.........

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна работа - тамън викам и аз да се удивя, и снимката я няма smile020

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешно време има сякакви ефекти. :? Не съм спец по тях, но определено, ако това е просто такъв ефект на дух, то наистина се е получило добре. Доста е размазан обекта за да се каже какво е реално за съжаление. :( Освен това, ако е дух се чудя защо седи така странно в тази поза се едно се е обесил на въже. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешно време има сякакви ефекти. :? Не съм спец по тях, но определено, ако това е просто такъв ефект на дух, то наистина се е получило добре. Доста е размазан обекта за да се каже какво е реално за съжаление. :( Освен това, ако е дух се чудя защо седи така странно в тази поза се едно се е обесил на въже. :-k

 

smile048 Тъй като аз не разбирам много, я ми кажи - как трябва да изглежда и да стои (се държи) един дух! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е малко по-фотогеничен. smile152 Все едно не знае какво става. Стои точно като обесен се едно не е бил жив човек скоро и е забравил какво е. smile117 А може и да е новак и да не знае как да се придвижва и да си мести "крайниците". smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма какво да се плашите, в youtube има доста НАПЪЛНО РЕАЛНИ клипчета по темата. Ако малко се интересувате от енергийните теории за паралелния свят ще видите че всичко е напълно реално. Просто човешкото око вижда едва 20% от всичко което може да бъде видяно около нас (и може би това е по-добре). Понеже цифровата фотография може да възприема излъчвания малко извън спектъра на видимата светлина и понякога такива снимки са факт.

Относно позата, доказано е че много често духовете заемат позата на последните минути на материалното тяло, твърде е вероятно там да е имало самоубийство преди много време.

Така че спокойно колеги, не сме сами.

 

P.S. искам само да помоля да не ме бъзикате за това изказване, избягвам да говоря по темата защото чеспо попадам на подигравки от незпознати с метафизиката, но доста живо се интересувам от нея и като вманиачен фотограф без да искам и аз имам няколко подобни попадения но не чак толкова ясни. колегата определено има късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еб** аз тоз късмет - ако верно е истинско това нещо да ти таковам и късмета - няма да стъпя никога повече там.....Мен много ме е страх от такива неща, само не се смейте сега..

 

Аз в Кръстова гора не стъпвам ..... че току виж съм го мернал и аз това нещо и ще има smile150 smile150 smile150 и след това smile117 Ухххх тръпки ме побиха като четох горния пост.....ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е к'во толкова бре? Страшно било... Най-много, тоя дух-мух, да ви изнасили, изяде или убие... И то от скука ще се случи това! Та после да си правите компания двамцата и да шашкате позьорите, появявайки се кат' увиснали гащи по снимките им. К'о съ панирате кат' кашкавали 'сичките тук? Шкодаджия от призраци не се плаши! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.