Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трифазен ток


Recommended Posts

Привет колеги, имам едно въпросче, някой знае ли какъв е реда да прокарване на трифазен ток, цени, условия и т.н. Съседите на вилата имат трифазен ток, ама още от ... преди 10 ноември.

Ще съм благодарен за всякаква информация.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, имам едно въпросче, някой знае ли какъв е реда да прокарване на трифазен ток, цени, условия и т.н. Съседите на вилата имат трифазен ток, ама още от ... преди 10 ноември.

Ще съм благодарен за всякаква информация.

 

smile027

 

Правиш си проект за обект, за който има нужда от трифазен ток,пускаш си заявление до съответното електроразпределително дружество и чакаш отговор. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искането трябва да е като за пускане на ток за котле например. Поне у нас така пуснахме миналата година. Цената е около 700 лв. за 15 kW мощност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.