Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с пета предавка на фелиция


d1mka7a

Recommended Posts

Здравейте колеги! Става въпрос за фелиция комби 1.3 MPI 1996г. на газ. Проблема е в това 4е , когато включа на 5 се започва едно свирене при подаване на газ и също така придърпване на скоростния лост напред. При отпускане на газта свиренето спира и лоста се мърда леко назад. Колата е на 80 000 км, иначе върви много добре има ряз и всичко но ме притеснява това свирене. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де колега.Т'ва с лоста го разбрах(напълно нормално в малки граници)тампони на дигателя и скоростите.ама т'ва свирене от къде идва? само на 5та ли вие?ако да-провери си нивото на маслото в скоростите(тя фелицията си го има тоя проблем).

нещо ми се струва че си превземал някви високи бордюри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който остава първи без масло и му се стопявя сепаратора

но може и да е от др.работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колеги да само на 5 ми вие

Долей масълце на кутията.Може и да изчезне шумът :roll: Или поне ще намалее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.