Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде открихме плажа


Recommended Posts

Сетихте се, той сезонът ще свърши, аз на 17 май бях във водата. вярно че после имах една бясна диария но важно е сефтето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко пак се обяснява на някоя приятелка (засукана) :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние открихме сезона - с палатката първо на Градина, после и на ХХХ (това няма да го кажа кое място е, поради разни съображения. Който го познае на снимките - да си мълчи ако иска местенцето да остане все така чисто и спокойно както е и сега ;) ) .

Градина е най-ужасното и мръсно място на света, повече няма да стъпя там. Пристигнахме към 3 през нощта, разпъвахме на лунна светлина и не видях какво е наоколо докато не надникнах сутринта. Дорева ми се чак - все едно насред сметище бяхме. Даже и кафе не си направих, направо сгънахаме и изчезнахме.

За сметка на това ХХХ е .. е неописуемо красиво място, може би имаше 30на души на цееелия плаж (~3км ивица) нямаше нито едно боклученце и водата е прозрачно чиста, но и все още студена. Малко ни пообрули вятъра първите часове там, но пък после така се кротна временцето че и огън си запалихме, наденици и картофки пекохме, с руйно мавруд вино се отцепихме като гЪ+++е и заспахме доволни.

 

http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 5100fff27f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Joe, това да не е едно "дере"? Може и на лично да ми отговориш smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ли откривате плажа бре? Аз забравих, че съм бил вече! Изпекох се, изгорях, оправих се... Егати морските чеда, дето сте - чакате юни месец smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ли откривате плажа бре? Аз забравих, че съм бил вече! Изпекох се, изгорях, оправих се... Егати морските чеда, дето сте - чакате юни месец smile009

иначе е студена водата преди Юни.То да се печеш и да не поплуваш после-не е работа.Аз съм професионален плувец ;) не става без да си поплувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко пак се обяснява на някоя приятелка (засукана) :) !

това е Жужи бе кьорчо

утре да не закъснееш от село да изтървем слънцето smile004 добре че си с бърза кола :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви чакам след каваците на смокиня...айе чао и от мене smile027 smile112

Днеска го дават малко хладно но ще се справим хи хи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко пак се обяснява на някоя приятелка (засукана) :) !

това е Жужи бе кьорчо

утре да не закъснееш от село да изтървем слънцето smile004 добре че си с бърза кола :smt017

 

Абе мишо :), Коко говори по телефона- аз затова казах: Обяснява(по телефона) на някоя приятелка!

Знам, че е Жужи.

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко пак се обяснява на някоя приятелка (засукана) :) !

това е Жужи бе кьорчо

утре да не закъснееш от село да изтървем слънцето smile004 добре че си с бърза кола :smt017

 

Абе мишо :), Коко говори по телефона- аз затова казах: Обяснява(по телефона) на някоя приятелка!

Знам, че е Жужи.

smile168

ау,тъп съм ](*,)

 

той наистина така по половин час си гукат по телефончето ;) ,като излезем на кафе и той е без нея...говорят си по тел.и не мога да го видя аз него :mrgreen:

ама и днеска добър плаж направихме.....ама се нагълта с вода по едно време smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той наистина така по половин час си гукат по телефончето ;) ,като излезем на кафе и той е без нея...говорят си по тел.и не мога да го видя аз него :mrgreen:

 

smile197

 

П.п.: А сега сериозно: smile049 като имам хиляди безплатни минути с нея.... поръчвай си просто по 2 фрапета smile004 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама се нагълта с вода по едно време smile004
Искрене това за тебе се отнася,не за Коко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той наистина така по половин час си гукат по телефончето ;) ,като излезем на кафе и той е без нея...говорят си по тел.и не мога да го видя аз него :mrgreen:

 

smile197

 

П.п.: А сега сериозно: smile049 като имам хиляди безплатни минути с нея.... поръчвай си просто по 2 фрапета smile004 ...

Ако са като онези на плажа/само пяна/.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Ице, тая цензура е само твоя работа - защо го има тва смайли след като не може да го ползваме :-k :?:

 

Сами, ами който каквото си поръча бе smile091 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Ице, тая цензура е само твоя работа - защо го има тва смайли след като не може да го ползваме :-k :?:

 

Мдааа, виноват и разкрит, ша трябва да черпя. :mrgreen: То верно го има, ама се пази за употреба само от VooDoo, един вид персонално му е. Аз лично не бих го показал на никой колега тук, не го одобрявам и затуй си позволих волности и го покрих с другото.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.