Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде открихме плажа


Recommended Posts

Днес/малко със закъснение тази година/открихме плажа smile152 Голям кеф smile112 Водата е парфектна-топла и бистра.Завиждайте,щото си е за завиждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееемииии,хладно беше до миналата седмица,а предния уйкенд бях с други ангажименти-писта Варна.Ще наваксам smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го открих днес, на кабакум варна мн беше яко, слълнцето малко не беше с нас ама, и бях с една приятелка и ест тя като се качваше в шкодичката и удари вратата в една жълта саксия =( но сезона е открит сесията също да е.. =((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го открих днес, на кабакум варна мн беше яко, слълнцето малко не беше с нас ама, и бях с една приятелка и ест тя като се качваше в шкодичката и удари вратата в една жълта саксия =( но сезона е открит сесията също да е.. =((

Това да си жена не е лесна работа ](*,) .По темата= аз още несъм ходил на плаж а имам голям мерак,проблема е че който поканя, иска на бургаския плаж,а на мене мисе пътува по созопол и т.н.Най-много утре сам да тръгна на някъде smile111 smile159 smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес/малко със закъснение тази година/открихме плажа smile152 Голям кеф smile112 Водата е парфектна-топла и бистра.Завиждайте,щото си е за завиждане.

 

Няма пък да завиждаме ... щото и ние днес го открихме smile001 И мисля утре да повторя, но този път не на Св. Константин и Елена а на Rapongi smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес/малко със закъснение тази година/открихме плажа smile152 Голям кеф smile112 Водата е парфектна-топла и бистра.Завиждайте,щото си е за завиждане.

Кво завидяхте ни за плажа и вие веднага да не изостанете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес/малко със закъснение тази година/открихме плажа smile152 Голям кеф smile112 Водата е парфектна-топла и бистра.Завиждайте,щото си е за завиждане.

 

Няма пък да завиждаме ... щото и ние днес го открихме smile001 И мисля утре да повторя, но този път не на Св. Константин и Елена а на Rapongi smile152

Ние с Коко утре сме на Панорама /на края на Златни,дето започва нудиския ;) /ако искаш заповядай с нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го предложа на жената и ако тя не ме smile096 много може и да се включим. Ако не може да цъкнете едно телефонче за по smile027

 

PS: Мисля най-късно в 16h да си бия камшика, че утре все пак съм на работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата= аз още несъм ходил на плаж а имам голям мерак,проблема е че който поканя, иска на бургаския плаж,а на мене мисе пътува по созопол и т.н.Най-много утре сам да тръгна на някъде smile111 smile159 smile159 .
Струва ми се,че не знаеш кой да поканиш!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, ся ходих сам на Смокини на плаж ,неми трябва като се замисля никой,преодолях стахът да отида сам като луд smile152 ,Валдо защо да не знам кой да поканя ?! Днеска викам на едно момиченце айде на плаж ,и тя "ам аз ще ходя на събор в приморско" аз =ми да дойда може ли и аз, "Не" . да ходят се шибат мастийте smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много късно бре бегачка!Аз още на 24.05 го открих! smile004

нали ти казах ,че ще наваксам smile001

post-2454-138453095592_thumb.jpg

post-2454-138453095597_thumb.jpg

post-2454-138453095602_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеееееееееееее! Завидях ви. Пък аз още не съм открил плажа . Докат сте се търкаляли по морето аз попълвах историческите си празноти с надеждата да срещна някоя шкода ма ниц......

012777041-big.jpg

012777048-big.jpg

 

Абе Самуиле ,на Гюнтер тъй както е легнал няма ли да му се напълни ауспуха с пясък-притесних се за него. smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много късно бре бегачка!Аз още на 24.05 го открих! smile004

нали ти казах ,че ще наваксам smile001

 

Самуиле,това плажа на Кабакум ли е? Щото от 1.08 до 15.08 ще сме там,на Магнолия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък снимки ще пусна утре. Жалко, че не се видях с никой варненец. Надяваме се следващия път ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много късно бре бегачка!Аз още на 24.05 го открих! smile004

нали ти казах ,че ще наваксам smile001

 

Самуиле,това плажа на Кабакум ли е? Щото от 1.08 до 15.08 ще сме там,на Магнолия. :)

Това е на Панорама-там ходя щото е по спокойно и мога с кучетата да ходя.Кабакум е на 2 мин.от моята вила ,и там често ходя,хубав плаж е ,но има много хора /но има участъци с неохранявана зона и там пак е спокойно.Ако не си ходил,да ти пусна снимка да видиш.

Апък като дойдеш да се обадиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо Седларов,лошо!Не така на това силно слънце!Използвай нещо да подхранва и предпазва кожата,че си ..ало мамата! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хааа Гюнтер как се е проснал :mrgreen:

Добре сте се опекли. И аз съм червен, но бяхме на палатки в планината до река.

Хубаво е човек да релаксира от време на време.

Поздрави на моренцето. Дано скоро да го видя и аз в компания с вас :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и аз открих сезона но не ми стигна и днес пак. Сега се прибирам и съм червен като пожарна и едва стоя на стола. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.