Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни /стоп/ габарити - червени горни не се изключват!


jarrett

Recommended Posts

Постоянно ми светят Задни /стоп/ габарити - червени, без да държа натиснат педала на стопа и дори когато извадя ключа от таблото и затворя колата. Наложи се да изключа акомулатора!

Някой зане ли каква може да е причината ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ако знаеш?

Аз погледнах и като че ли ми се струва - свалят се под волана корите и там някаде трябва да е датчика за стоп светлините ! Така ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да

завърта се за да се извади

новата след като я сложиш,държейки я трябва да завъртиш само задната и част в положение да работи-надясно.и това при натисната ос,а ако вземеш от другия вид наляво само задната част

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това ли става дума !

Изглежда лесна смяната но е на доста неудобно място .....трябва да се сгъна на 4-ри !

92124801817749111244390092AH4lHBCTFoIoAHqxG23E.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И гледай да не се опиташ да сменяш машинката на съединителя вместо на спирачките. Незнам защо, но често правят така хората :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

смени ми я доставчика направо на улицата, просто е смъква се кората под волана само че има два болта над волана скрити под капачка - черна, поне на моя модел е така, наистина не е сложно но трябва човек да знае поне как се смаля кората а там има вързани кабели охладителна тръба и т.н.

лошо е ако се повреди в посока само светещи стопове.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.