Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

по-големи дюзи за двг 1,9 TDI 90 к.с


Recommended Posts

здравейте интересува ме дали е възможно да сложа по-големи дюзи примерно от 110 кс AFN или други, дали стават като размери и дали ще са нужни някъкви софтуерни промени и ще имам ли като резултат 110 кс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да ги смениш - външно са еднакви. Разликата е в отворите им. Би трябвало, след това през VAG-COM да се измени количеството на подаваното гориво. Мисля, че може да се постигнат 7-8..10 кончета. Присъствал съм на смяна на дюзи от 110 коня с по-голями, но на Голф 4. Операцията е лесна, но си трябва инстримент и мускулчета smile097 Ще ти трябват и нови медни уплътнители! Става и със старите, но може да не паснат хубаво и да тече. А и на новите, цената е повече от символична. След смяната, колата може да не иска да запали. Това е момента в който трябва да обезвъздушиш горивната система! Нужен ти е още един човек за тази операция.

Ето малко помощен мат'риал, ако не си го видял вече де >>> http://pics.tdiclub.com/pdf/injector_install_howto.pdf

Ако не си намерил дюзи - тези от Голф-а, които момчето смени са напълно читави, а гледам, че ги продава >>> viewtopic.php?f=14&t=14312

Момчето е много точно между другото! След като си смени дюзите ми монтира круз-контрол, докато Васко /vasilisa/ си човъркаше турбото на два метра smile035 С него може да говориш, ако има време да ти промени и настройките на EGR-a и горивото след смяната на дюзите... Разбира доста добре настройките!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.