Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътник за морето!!!Хайде на море?!


Recommended Posts

другият четвъртук - 10.06.2009г. , следобед по някое време... заминавам за морето, слънчев бряг ...

ще пътувам сам, така,че ако някой иска да се възползва, до пловдив. стара загора, или някаде по пътя между софия и бургас, мисля да тръгвам към 16ч., може да пътува с мен...

тъкмо ще бъде по приятно... с музичка, може и някое филмче за пътника (пътниците) ...

а пък аз няма да съм сам през цялото време ...

ако някой е заинтересован, да ми пише на лично и ще се разберем нещо! ...

може пък някой да реши да ходи на море - връщам се в неделя, така че ако има мераклии да заповядат и на отиване и на връщане ;) има 3 (4) свободни места в колата и голяяяям багажник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц, докъде я закъса "кожената инжекция"- сам да пътува към морето!

(или на морето те чека интригата)

Дай да отразим една дискотечка бе чичо :) ! (един Брилянтин?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц, докъде я закъса "кожената инжекция"- сам да пътува към морето!

(или на морето те чека интригата)

Дай да отразим една дискотечка бе чичо :) ! (един Брилянтин?)

 

сещаш се тииии.... за кво да ходя на море сам , да не съм луд - разбира се, че там ме чакат пациентки, които ще имат честа да бъдат лекувани с "кожената инжкция" ... да не издавам че са 3 (ТРИ) - две в слънев бряг и една в свети влас, че ще вземе да ми завиди някой :) smile035 ...

...

може за диското, ако дойдеш до сл. бряг, аз едва ли ще мърдам от там ... иначе с най-голямо удовослтвие!

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещаш се тииии.... за кво да ходя на море сам , да не съм луд - разбира се, че там ме чакат пациентки, които ще имат честа да бъдат лекувани с "кожената инжкция" ... да не издавам че са 3 (ТРИ) -

 

На мен тези инжекции ми се струва, че няма да са такива : doctor.gifdoctor.gif, а такива - hump.gifhump.gif

 

Еххх палавник си ти чичо.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо, гледай да не останеш изненадан като Вуду. Черната Перла не си прави майтап, не е казал, не е заплаил самолета. Ще го вземе от Добрич за половин час. Да не търсиш по спешност 3 мадами :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ето къде е Русе - тръгвам от тук - подбирам ви и хайде при чичо Джак - тъкмо сме 3ма - 3 мадами - да му мисли чичовото - да се спасява smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще дойда аз.....да ти видя 3те изгори :)

е може ама не заедно , сещаш се :)

ето едната при която отивам основно, ще бъдем заедно през повечето време, а докато тя е на работа, ще уважа и другите ... ТАТИКА ;)

 

i3xhix7q36t1xbbpvfl.jpg

yw937k28xm68elb8sp8l.jpg

epgjik0dj1uru3s0nr0j.jpg

 

Чичо, гледай да не останеш изненадан като Вуду. Черната Перла не си прави майтап, не е казал, не е заплаил самолета. Ще го вземе от Добрич за половин час. Да не търсиш по спешност 3 мадами :mrgreen:

ето го първия дето ми завидя и се изказа ...

надявам се благородно да не ми провалиш с лошо мисли нещо програмата smile001 ....

 

сещаш се тииии.... за кво да ходя на море сам , да не съм луд - разбира се, че там ме чакат пациентки, които ще имат честа да бъдат лекувани с "кожената инжкция" ... да не издавам че са 3 (ТРИ) -

 

На мен тези инжекции ми се струва, че няма да са такива : doctor.gifdoctor.gif, а такива - hump.gifhump.gif

 

Еххх палавник си ти чичо.... ;)

 

амииии ... какво да ти кажа ... СЕГА МИ Е ВРЕМЕТО smile152

 

А, ето къде е Русе - тръгвам от тук - подбирам ви и хайде при чичо Джак - тъкмо сме 3ма - 3 мадами - да му мисли чичовото - да се спасява smile168

 

КАКТО СЕ ВИЖДА, ИМА ХУБАВИ ПРИЯТЕЛКИ, ТАКА ЧЕ ... ЩЕ ВИ ЧАКАМ!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоо големи са палавници :) smile001 ,На мене мие на 20 минутки път,но ако има място може да се впусна и аз в прикключенията :smt030 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май ще стане моркса шкода среща бре ;)

от 10 до 14.06 на слънчев бряг :) ...

 

освен да променя и заглавието ....

 

п.с.а някой от софето няма ли да дойде с мен, баси кви сте хораааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее... Слънчев бряг още ли е актуална и привличаща дестинация? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее... Слънчев бряг още ли е актуална и привличаща дестинация? smile027

 

не, навсякаде е умрляа работа ... прсто там има може би 200-300 човека ...

на другите места ... няма :) не че ми трябват де ... ама да има все пак пред кой да се изфукам с мадамите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее... Слънчев бряг още ли е актуална и привличаща дестинация? smile027

 

не, навсякаде е умрляа работа ... прсто там има може би 200-300 човека ...

на другите места ... няма :) не че ми трябват де ... ама да има все пак пред кой да се изфукам с мадамите :D

 

Фукльо... smile021 и да внимаваш по магистралата...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другият четвъртук - 10.06.2009г. ...

 

офф// Последно офертата за четвъртЪк ли е или за 10.06 -> сряда smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен ми е сега на гости и пиша от негово име:Аз бях първи в списъка/получи шамар от Пламена :lol: /,така че не се натискайте.Чичо,аз понеже карам рс-ка -трябва ми нещо по-квалитетно,нали се сещаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз ако се домъкна ;) с приятелките на мойта ;)

smile153 smile159 Айде.

Ей,кукуруз!Гледай си Бургазлийки!Варненките кучета ги яли! smile004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах ,те наще верно че са най-красивите ,ама ги няма никакви в главите... тази вечер поредното разочерование smile012 .Така че чакаме варненки,германки.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другият четвъртук - 10.06.2009г. ...

 

офф// Последно офертата за четвъртЪк ли е или за 10.06 -> сряда smile168

 

моя грешка, четвъртък , 16ч. заминавам от софия :)

идваш ли ? ;)

 

Искрен ми е сега на гости и пиша от негово име:Аз бях първи в списъка/получи шамар от Пламена :lol: /,така че не се натискайте.Чичо,аз понеже карам рс-ка -трябва ми нещо по-квалитетно,нали се сещаш.

 

само незнам от кога RS e по-квалитет от L&K ... ама ... :smt018

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да знаете, че АЗ раздавам инжекции (кожени, многоточкови, моно- и т.н.) и рецепти. Нема да ми зимате лебецо, ей...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да знаете, че АЗ раздавам инжекции (кожени, многоточкови, моно- и т.н.) и рецепти. Нема да ми зимате лебецо, ей...

 

бе няма проблеми за многоточковите, моно и т.н. ...

ама щото всеки знае (ееее,почти всеки ... ), че твойта кожена инжекция ... вече май е БРАКУВАНА smile091 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

само незнам от кога RS e по-квалитет от L&K ... ама ...

 

Винаги е било така.

 

Абе хора, това все още ли е авто форум?!? Направете си по един фейсбук и ще можете да си спамите тъпотиите, по цял ден, всеки ден. Поне, публиката ще ви се радва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.