Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подбалкански Път - актуално състояние?


Recommended Posts

Здравейте!

Утре следобед ще пътувам, от Сф към Ямбол и после към Царево/Резово.

Колебая се дали да използвам подбалканския, по който не съм минавал никога досега, или да си жуля по магистралата. Та затова ме интересува, ако някой може да каже какво е състоянието на пътя... И заслужава ли си да минавам по него, пир положение че ми се ще по-бързо да стигна до Ямбол.

 

ПП - за тези които не знаят, но може да им е интересно - Горан Брегович ще прави безплатно джангър в ЯмбУл. smile035

На мен дали ще ми е интересно незнам, но поне е повод да се вдигна на път и да си намокря плувките в мУретУ и да си разпъна палатчицата на пясъка до лагерния огИн :mrgreen:

 

Та кажете за пътя де, много се зачетохте нещо... smile049 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гармин казва:

София - Ямбол по магистралата -> 315км, от които 221 магистрала

София - Ямбол по Подбалканския -> 301км

 

Според мен каквото и да е състоянието на Подбалканския няма особен смисъл да се минава от там. Тия 14км повече, ще ги избиеш като караш на по-висока предавка. Да не говорим, че се пътува 100 пъти по-спокойно (не ти леятят рацери в насрещното) и БЪРЗО.

 

Изборът е товй - Бон Воаяж! smile117

 

P.S.: Ямбууууууууллллл е грЪдЪ smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако си тръгнал на разходка- под балкана има какво да се види...

Миналата година се прибирахме от там след Сокола и природата беше мн. красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След събора на Соколския се прибрахме от там и положението е следното:пътя е добър,без дупки,като изключим участъка около Гълъбец,между Саранци и Мирково.

Минава се през много населени места,живописно е,има красиви гледки,но ако искаш да стигнеш по-бързо,по-добре по магистралата. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подбалканския е за разходка и за карачи от типа "мразя магистрали", дали ще ти излезе по - евтино по магистралата и въпрос на експериманти.

Към мнението на колегите ще добавя че в участъка Павел Баня - Казанлък дупките са се развъдили неимоверно, също и Мъглиж - Сливен.

Другото което е важно че хубавите бензиностанции са кът и на практика няма къде да пиеш едно свястно кафе или да почерпиш четириколесното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за по-бързо няма да е по подбалканския- на всеки 5-10 км имаш ограничение на скоростта, минаваш през села или кръстовища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами забравяте участъка от София до Пирдоп ... пътя е с АДСКИ дупки, особенно от страната на Челопеч ... там неможеш да ги избегнеш :smt034

аз се пробвах предния път да бягам около дупките като ходих до Копривщица, но безрезултатно :smt004

 

ПП тази вечер ме очаква подобен "екшън", че трябва да ходя до Казанлък smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътят Павел Баня - Казанлък - Мъглиж -Сливен трябва да е готов вече . Нов слой асфалт .

!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами забравяте участъка от София до Пирдоп ... пътя е с АДСКИ дупки, особенно от страната на Челопеч ... там неможеш да ги избегнеш :smt034

аз се пробвах предния път да бягам около дупките като ходих до Копривщица, но безрезултатно :smt004

 

ПП тази вечер ме очаква подобен "екшън", че трябва да ходя до Казанлък smile150

 

Точно от там минах снощи и да ви кажа пътя е малко пооправен, запълнени са 80% от дупките макар и само с некви кръпки, така че е малко по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го минавах този път,супер зле е,много дупки.Между Саранци и Долно Камарци,след това преди Пирдоп.............работата е много зле,давай по магистралата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.