Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фела 1.3 карб.с фабричен оборотомер-има ли такова животно?


Recommended Posts

Ако някой е виждал или има инфо,нека сподели.Принципно мислех,че няма причина, да не е

произвеждана такава Фелиция,но досега не съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ,моята е доказателство за това ,но нямам снимки на таблото,за да видиш,ето я колата,по натам ще снимам и покажа.

 

012726277.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснал съм да я видя на последната среща.Всъщност я загледах,но тасовете ти ми привлякоха вниманието и затова не съм разбрал,че имаш оборотомер.

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много такива Фелиции, само най-базовите нямат.

Явно има,но че не са много и това е явно.99% от Фелициите ,които са с оборотомер са инжекцион.

Фелата на колегата Shotik e някакъв рядък екземпляр, доколкото разбрах от него Шкодата му няма никаква екстра,но пък има оборотомер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има. Брони в цвета на колата, отваряне на багажника от вътре и оборотомера. Без екстри е моята. С часовник, че и огледало няма даже на десния сенник и лампа няма в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе момчета, нагледал съм се на Фелиции. Дори почти всички български LX по 10400 които вървяха 2000-2001 имат оборотомер! А повечето са такива. Говоря за фейслифта от 98г. Карбуратор. Поне в Русе е така smile001 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ....Русе не е България затова е така :lol: Може би са някакво румънско производство. smile169

Сега съвсем сериозно понеже одавна си търся такова табло.И направих проучване,та явно съм пропуснал Edition-a,

2000г./на колегата Shotik е може би такава/,нооо от 1995 до 1999 г. всичко що е с оборотомер е LXI или GLXI или mpi и т.н..Намерих само един екземпляр в Мобиле,който е внесен може би от Чехия или Германия.Разгледал съм всичко в нета,редовно следя няколко чешки сайта с богат снимков материал,но наистина на мен ми изглеждаше рядкост.Видя ли Фела на пътя винаги я заглеждам.Още повече,че тези които са продавани в Еуратек целенасочено са скопени от всякакви екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съвсем сериозно понеже одавна си търся такова табло.И направих проучване,та явно съм пропуснал Edition-a,

2000г./на колегата Shotik е може би такава/,нооо от 1995 до 1999 г. всичко що е с оборотомер е LXI или GLXI или mpi и т.н..Намерих само един екземпляр в Мобиле,който е внесен може би от Чехия или Германия.Разгледал съм всичко в нета,редовно следя няколко чешки сайта с богат снимков материал,но наистина на мен ми изглеждаше рядкост.Видя ли Фела на пътя винаги я заглеждам.Още повече,че тези които са продавани в Еуратек целенасочено са скопени от всякакви екстри.

 

Колега, аз сериозно говорех, ти какво си помисли. Специално днес минаха 2 броя 1.3 карб, и двете с оборотомери. Български. LX. Ако си търсиш табло с оборотомер казвай, че мисля че имам няколко такива smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biso, моята е '99 GLX 1,3 и си има оборотомер. Потърси в мобиле имаше един пич от СТ дето продаваше фела (с оборотомер) на части. 0897937797 му е телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз сериозно говорех, ти какво си помисли. Специално днес минаха 2 броя 1.3 карб, и двете с оборотомери. Български. LX. Ако си търсиш табло с оборотомер казвай, че мисля че имам няколко такива smile056

 

Чакам да ми кажеш със сигурност дали имаш и цена.Другото нещо,за което можеш да ми помогнеш е ето такъв волан:

post-3391-138453094929_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв волан май съм виждал преди време в магазина на Сточна гара, а дори и да го няма вече сигурно пак могат да доставят :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цитат :Другото нещо,за което можеш да ми помогнеш е ето такъв волан

 

 

Като искаш да сложиш такъв волан ,как ще задействаш клаксона ?На фаворита и формана става с лявата ръчка /за фаровете/ а на фелицията е на волана ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клаксона не ми е толкова проблем.Място винаги ще се намери за един бутон.Проблема е волана,че е много готин ,а го няма.Проверявал съм навсякъде.Колегата Krankestein ми предложи един вариант,но нещо ставам все по-скептичен за него в смисъл ,че е малко сложно да се смени и кормилния прът,поне за мен.

 

За момента няма нито табло с оборотомер,нито волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.