Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Палава кофа за боклук среща О2...


Recommended Posts

... миналата седмица бях на почивка в град Хикс ...

Сутринта в 10:30ч на един от последните дни на тотален релакс и безсрамен мързел, хазяйката чука на вратата с освежващите думи: "-Удариха ти колата!", абе викам й да ме остави да си досънувам хубавия сън и да не ме занимава с глупости..., но след настояване от нейна страна ... отидох да видя за какво иде реч...

Ситуацията следната:

паркирал съм напречно на пътя на обособен паркинг, който е лееееко под наклон. В най-високата му част има 2 кофи за боклук. Идват бразилците, изпразват кофите в камиона, връщат ги на мястото им, обаче видиш ли, тоя път решили да не слагат спирачката на колелетата. Едната от кофите ръководена от най-простите физични закони тръгва по надолнището и спира в левия ми преден калник, всъщност не спира ами просто рекушира и продължава необезспокоявана по пътя си в пространството.

Миналата Събота минах през едно РПУ и през КАТ(общо около 4ч. загубени) и там ми казаха да си гледам работата. Най-накрая отидох в Алианц (където срещнах един колега от форума, когото моля да ми пише едно ЛС, че още не мога да си спомня ник-а му :oops: ), където ме укориха, защо за такава дреболия изобщо съм си губил времето с полицията ... и за всичко на всичко 15 мин ми заведоха щетата, огледаха и наснимаха колата и ми дадоха възлагателно писмо с думите "Бегай в Еуратек!".

В Понеделник по обед оставих колата в Еуратек, в Сряда към 11:00 ми се обадиха да си я взема...

Мноооого ме кефи как са ми го направили калника, ако са го изчуквали - то явно съм попаднал на майстор с голям талант. Другия вариант е да са го сменили с нов...

Последния абзац трябваше да покаже, че съм доволен от работата по калника.

От какво не съм доволен...

1. В сервиза са ми навъртяли 12км - хубаво, не са ме набутали с много нафта, ама се надявам да не са ми ръчкали бричката докато е била студена (надеждата умира последна)

2. Прееб... цакана ми е гайката за сваляне на фара..., едва ли се е прееб...цакала от самосебе си и то точно от тая страна

както и да е - майната му ...

Поздрави на всички

ПС: слагам една снимка от която трудно може да добие човек представа за мащаба на щетата, но все пак - нека да има

post-3882-138453094863_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, честито, Пепи, отървал си се с малко. Нищо, ела на другата среща, да ти удавим мъките с бира и жарени мръвки. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идват бразилците, изпразват кофите в камиона

 

 

smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми в Бразилия, е така.......,те бразилците не са виновни,а кофата за боклук...... smile048

Кой те е карал да ходиш в бразилския град "Х" smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Да добавя едно приятелче как им казва - тигри (заради жилетките на райета). Цитирам "Замирисва на тигри, като местят кофата...".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.