Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шампиоооонннн ееееееееее.............


BlackPearl

Recommended Posts

Приказен финал на “Изида къп”

Купа и шампанско за победителите, много подаръци за

всички отбори, грандиозна заря, скара с вкусни мезета и бира

на корем за всеки фен, белязаха последният ден на

футболния турнир в Добрич.

 

Отборът на Приятели триумфира в първото издание на мащабния

футболен турнир за купата на Изида и БФС, който се проведе на

изкуствена тревна настилка в Добрич. За първото си място

победителите получиха красива купа от бившия играч на ЦСКА

Светослав Петров, който е един от най-добрите футболисти в

историята на Добруджа и е първият българин, ставал шампион на

Китай. В последния мач в турнира Приятели победиха Добруджа с

5:1 и останаха единственият отбор без загуба в турнира. Победата

те поляха с няколко бутилки шампанско.

В дербито на последния кръг Черно море и Изида трябваше да

определят кой отбор ще заеме второ място в класирането. Срещата

бе прекратена през второто полувреме при резултат 2:2, тъй като

Валентин Станчев получи червен картон за обида на съдията на

мача. Топиграчът на моряците отказа да напусне терена и това им

донесе служебна загуба с 5:0.

Blackpearl-(много лоша постъпка на Станчев, не може човек играл за ЦСКА и вкарвал в евротурнирите да се държи така арогантно и да дава такъв пример на подрастващите. Не може да псуваш съдията(по време на целия турнир на смешник)- на ма..а ти в п...... и да го наплюеш в лицето и то без основателна причина.... и после да не искаш да напуснеш терена и да се подиграваш с правилата- ПЪЛЕН ВАРНЕНСКИ СМЕШНИК . Евала на другите от Черно Море, които заслужаваха да бъдат втори: За ветераните на ерно Море играха: Валентин Станчев, Веско Бранимиров, Тошко Каменов,Сергей Димитров,Пламен Тимнев... В Изида се отличиха бившите футболисти: Диян Божилов,Светослав Кръстев, Радослав Вардаров и тн

 

Шамммпионнннн ееееееее,шампионннн ееееееее, шампионнннннн Приятели!

 

izdacup178.jpg

Айде на шампанското:

012698578.jpg

ПРИЯТЕЛИ:

izdacup179.jpg

 

(P.S:Проследяване на всички кръгове,резултати,както и снимки на: http://www.izida.bg/turnir_09_soccer.htm)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeeee, сега ще се обиждаме ли. Аз съм всякакъв...вратар, защитник,халф, само нападател много не се слагам (въпреки,че съм бил голмайстор на Винса).

Имам около 150мача (във Вгрупа+ Арегионална-селските)

 

Интересното е, че отборчето ни ПРИЯТЕЛИ (защото всички сме такива) имаме доста хора с :) наднормено тегло.

3ма от съотборниците ми са 100+ кила.(отборите са съставени от 7+1 играчи-правете си сметка :) )

Общо 3ма са били републикански шампиони за юноши (ех...били са славни години),момчето до мен с червената тениска :) е Дамян Велков- бивш футболист с над 50 мача в А и Б група.

-ПОПА (прав най вдясно) има около 500мача общо във В група-играл е срещу Левски,Литекс,Славия

-ЗИКО :) -с червената шапка и екип-той е лекоатлет с доста медали зад гърба си :)

-момчето до мен вляво-Георги Пейчев, син на "легендата" на Добруджа Валентин Пейчев

- другите две момчета и в момента ритат във В група

Като изключим Змеево, всички други отбори бяха съставени от футболисти(действащи/бивши) и беша страхотно да играем помежду си.

 

P.S- само дето сега незнам дали ще мога да играя на есен в групите...(май чак на зима ще е ) :) , че трупясах едно последния мач и ме изгониха :) -иначе не съм груб играч :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вратаря и честито на отбора. Ися, ти си всеразвита личност smile168

=D>

Къв вратар бе Митаче :) . Нашият вратар е легнал на снимката. Аз играх защитник- спирах набезите на противниковите нападатели с всякакви средства (затова бутонките са ми червени)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кой говори за теб- аз на вратаря му викам браво :lol::lol::lol:

 

Тъй де обърках се... Браво на защитника значи smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратаря котарак направо.

 

Взехме и приз за най-добър вратар (защита респективно).

От 13 мача имаме допуснати само 19 гола (като реално са 16- 3 дадохме на последните от лиготия), което си е постижение. (все пак играем на игрище 80/40м на 5м врати)

 

smile027 Довечера си правим банкета! Вече агнето (кръстихме го Иванчо) е закарано и ще се пече! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големия футболист и запалянко,дойде да гледаме мача .....вижте как го гледа-обърнете внимание на часа,по време на мача си е

post-2454-138453094943_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз още преди мача казах, че го виждам Х ... така и стана.

Реших да покажа малко на Самуил как се кара ( и по таван) :) ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после един шкодаджия-футболист.А аз си мислех,че тук всички само от формула се интересуват.Много уважавам бившите футболисти по простата причина ,че и аз съм такъв. =D>

 

 

p.s. Извинявай ти си още действащ футболист.Бивш съм аз по причина на наднорменото ми тегло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах :) - на този турнир играхме с 4 човека по над 100кг и пак ги смачкахме :) !

Няма лошо!

 

Важното е , че си тежат на мястото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах :) - на този турнир играхме с 4 човека по над 100кг и пак ги смачкахме :) !

Няма лошо!

 

Важното е , че си тежат на мястото :)

 

Виж аз и сега мога ,то не се забравя,ама няма да ми издържат полуоските ще скъсам нещо я шарнир,я носач... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сте били по над 100 килограма....е как няма да ги смачкате.Направо ще ги пресовате :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.