Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ниво на маслото-1,9 tdi


dikov

Recommended Posts

колата е на 27 000 км. снощти ми светна лампата за нивото на маслото тази която е под колонката на горивото (когато карате на резерва светва една жълта колонка smile091 ) ако някой не се сеща smile159 на 15 000 км. маслото беше сменено. тогава в ЕТ се 4удеха как съм карал, 4е не е мръднало нивото.... снощи гледах няма течове :-k утре смятам да купя масло и да долея, но се чудя къде е отишло част от маслото след като карам много спокойно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то си е нормално по малко да си гори двигателя. Все пак си минал 12000 км от смяна без да си вдигал щеката да проверяваш...Най-вероятно при смяната не са ти напълнили и картера догоре ...така че мисля , че е нормално.

По-често гледай ТАМ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то си е нормално по малко да си гори двигателя. Все пак си минал 12000 км от смяна без да си вдигал щеката да проверяваш...Най-вероятно при смяната не са ти напълнили и картера догоре ...така че мисля , че е нормално.

По-често гледай ТАМ !

благодаря..... в ЕТ ми казаха, 4е е нормално....... както писах при първата смяна не беше мръднало нивото и аз реших, 4е с моето каране няма и след това да пада, но........ :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.