Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Макет на Шкода Октавия?


Recommended Posts

От къде мога да си купя такъв? Не е задължително да е нещо скъпо и детайлно, напротив. И количка от Бураго 1:72 ще ми свърши работа, искам да се избъзикам с един приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и в двата Софийски Шоурума на ЕТ - цените са 6,50 лв. за размер 1:72: 13,30 лв за размер 1:36 и 39.90 за размер 1:18

 

post-1162-138453094704_thumb.jpg

post-1162-138453094749_thumb.jpg

post-1162-138453094753_thumb.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и 39.90 за размер 1:18

Поздрави.

значи аз съм егати каръка...се не мога да уцеля кога в ЕТ имат от 1:18 О1 комби smile048

 

Пишеш едно ЛС на колегата SkodaOctavia 1.8T - казва се Илиян и работи в шоурума на ЕТ на бул. Тотлебен, София - аз така си взех на втория път точно търсения от теб размер - 1:18, с любезното съдействие и на още един колега - tuningmania, който ме изненада на една среща, като ми го даде лично. Илиян приема и поръчка за цвят и се чака като за голяма кола, но накрая кефа е голям. :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.