Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с оборотомер на Фелиция


petrov_kn

Recommended Posts

Здравейте.

Откакто имам колата оборотомерът не работи. Само като се подаде повечко газ тогава отива максимум на 4500 оборота, след което като върнеш газта, пада на нула. Ако някой е страдал с такъв проблем да помага :). Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Откакто имам колата оборотомерът не работи. Само като се подаде повечко газ тогава отива максимум на 4500 оборота, след което като върнеш газта, пада на нула. Ако някой е страдал с такъв проблем да помага :). Благодаря предварително

 

Провери си масите на таблото! ползвай търсачката, ще ти излезнат куп подобни теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем с оборотомера ида не пускам нова тема въпроса ми е къде е хваната масата на таблото че нещо немога да я намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами масата на таблото е хваната зад него.това са едни жички дето са вързани на едно и към един болт са пристегнати към купето. като свалиш таблото лесно ще се ориентираш.

Да използвам темата да не пускам друга. моя полудява в ниските обороти. ОБАЧЕ проблема не е в масите, а е някъде под капака. въпроса ми е "Откъде бре аджаба взима сигнал тоя оборотомер?" 3 дена вече гледам по книгите, чеша се по празната кратуна и се псувам наглас, че съм избягал от този час... :-k smile151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде бре аджаба взима сигнал тоя оборотомер?

 

Карбураторните вземат сигнал от бобината , а инжекционите от компа ... почисти връзките на бобината и ако трябва смени кабелните обувки и може да се оправи ... ако не се оправи пак ще го мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За сега се оправи проблема,смених блока за високо напежение това е на 1.3мпи и сега работи без проблем.Това ме навежда на мисълта че също взема сигнал от бобината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.