Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лагери за коляновия вал на 120л


Krankenstein

Recommended Posts

Въпросът ми е някой купувал ли е наскоро черупки, за да препоръча къде в София продават оригинални чешки? Щото преди време бях пазарувал от Симеоновско шосе, ама се оказаха някакви полски със съмнителни качества...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси колега - вече се обадих там и скоро мисля да ги напазарувам + някои други дреболийки ;)

p.s. Много съжалявам, че се разминахме на събора, но се наложи да дойда на 2-рия ден заради малко недоразумение с резервацията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно колега, вече си купих а и ми трябваха 0-ев ремонт... темата е за smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

А някой знае ли колко дупки имат черупките на основните лагери?Защото се натъквам на 2 вида - с 1 и с 3 дупки :o На 2 двигателя са с по 3 дупки,а на друг двигател - с по 1 дупка....

Иначе в средата са с канал и двата вида...... :-k

Има ли това нещо общо с ремонтния размер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли колко дупки имат черупките на основните лагери?Защото се натъквам на 2 вида - с 1 и с 3 дупки :o На 2 двигателя са с по 3 дупки,а на друг двигател - с по 1 дупка....

Иначе в средата са с канал и двата вида...... :-k

Има ли това нещо общо с ремонтния размер?

С 3 са оригиналните , без значение от ремонта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.