Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Росица Кирилова и Шкода (Яко спам!)


Recommended Posts

Да бе,а Лорчето Караджова няма ли да я докараме? smile117 Аз ще и осигуря микрофон! smile091

 

smile162

 

Аз съм за всичко ,което не е дърто.Тва Лили,Мими,Роси,Боси и тем подобни -НЕ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    11

  • joeless

    9

  • C2H5OH

    8

  • Biso

    5

Най-много писали в темата

И да фанем да ги проагитираме всички да си купят по една Шкода. Не че ше стане де ама нали такава е темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Иво Танев дето водеше "Треска за злато" по БТВ,пее опера,поп и чалга и т.н.,пък и кара О2......., \:D/ видях го преди два месеца в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам актьора Велко Кънев-чувал съм, че дълги години е бил върл шкодаджия smile030 Тия фолк певачки бих ги пуснал да припарят само до капака на колата за... smile067 -вътре-НЕ :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Ора! Тя темата тръгна от кака Роса. Що отиде към чалгарките? smile049 Май имаше една тема за ЦИЦИИИИИИИИИ, ако си спомняте де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тези които обичат инструментална музика, Jean Michel Jarre и Vangelis?

Какво ще правиме, да ми се разграчи там някаква чалготевица, айде да вземеем да поканим и ХИСАРСКИЯ ПОП че да ни падне IQ-то с още 10-15 пункта... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ко да направя,че има такива дето не пият ракия!То няма как да не пиеш и да слушаш чалга! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ... Риана ли, РиХана ли, АРиана ли се пише не знам ама мацката маха флагчета на оранжАви шкоди, дайте нея да вземем, аз шкода нямам - не ме е страх да ми издере таблото с токчетата си smile091 все нещо ще измислим как да стане далаверата... smile021

После и на всички ще попее де, ам от сцената..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...айде да вземеем да поканим и ХИСАРСКИЯ ПОП че да ни падне IQ-то с още 10-15 пункта... smile049

И Радо Шишарката. Таман го видях наскоро в "Горещо"

"ОООООО тигре тигреееееее, имаш ли пари!......"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадни спамери :mrgreen: .Накрая ще ви докарам Лили Иванова ,да видите как ги умее нещата.

smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадни спамери :mrgreen: .Накрая ще ви докарам Лили Иванова ,да видите как ги умее нещата.

smile035 smile035 smile035 smile035 smile035 smile035

сам си я вози smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя се вози на S320 CDI тъмно сив металик, което се кара от един млад, висок с дълга черна къдрава коса шофьор. КАде си трАгнал с неква Шкода да се пра'иш на гАзар. И то пред Лили Иванова.

Роси Кирилова поне е фен на марката. К'во кат' е от на Лили Иванова времето. Той и Данчо Караджов е от нейно време, ама още му се кефим и децата ни куфеят по Сигнал (виждал съм го тва). Пусто не кара Шкода.

Кой каза Велко Кънев. Кара една Вектра в момента. Изневерил е на великата марка.

Други идеи за известни БГ шкодаджии?

А други идеи за smile191

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aве има един известен,който не знам с какво ще ни е полезен,освен с тъпите си вицове и приказки от 1001 нощ,но ако дойде ще обере всички награди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааааа, искаме Къъъцииииии, искаме Къъъъцииии! smile091 Ама с помощничките си... Това ... салатката да нарежат, чиниите да измият... Все ще им се намери работа smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, с тия проекти за чалга пърформънси съвсем ще ме откажете от идване на следващия събор smile122 Ай по-добре се обадете на Васко кръпката, той поне е известен авто-мото фен, особено на ретрото - преди години пееше безплатно по парадите за Спасов ден... па и дечицата ще му се кефят дори повече, отколкото на Сигнал :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да го поканя!И без това има да ме черпи!

 

Той да ти уважи поканата, почерпката ще е наша грижа. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, с тия проекти за чалга пърформънси съвсем ще ме откажете от идване на следващия събор smile122 Ай по-добре се обадете на Васко кръпката, той поне е известен авто-мото фен, особено на ретрото - преди години пееше безплатно по парадите за Спасов ден... па и дечицата ще му се кефят дори повече, отколкото на Сигнал :lol:

Що бе Мите си толкова зле настроен срещу чалгата.На петата ракия се свиква с нея. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на петата ракия се свиква и с измамното чувство за липса на гравитация ... ама айде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на петата ракия се свиква и с измамното чувство за липса на гравитация ... ама айде...

Ми кат му позволяваш на вестибуларния ти апарат да пие на една маса с теб, тъй ше е. Я го стегни да стои на страна от алкохола да видиш колко пъти по 5 ракии ше изпиеш.

 

Ае Васко Кръпката кара ли Шкода? Абе аз си напъвам (внимание, напъните са големи) за Роси Кирилова, пък за вас не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз си напъвам (внимание, напъните са големи)

 

ама внимавай моля ти се да не сцепиш порцелановия експрес smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.