Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От къде може да се намери климатик за О1? Какви цени?


МИТАКА

Recommended Posts

Здравейте колеги,понеже идват жегите ( те даже и дойдоха) и с баща ми сме решили да потърсиме климатик(климатроник) за О1... За жалост наща GLX 1.6 от 99г. не разполага с такъв и за това сега е това търсене.. Та мисълта ми е следната да знаете някоя морга или човек който разфасова някое Окти. Горе долу какви пари ще излезе и да препоръчате някой добър сервиз :) всяко 1 мнение ще бъде от полза :) Благодаря предварително!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile117 За части ако си близо да Стара Загора - автоморга - 042/670061///о887220220.

Ако хидравличната помпа е електрическа може би ще стане по лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на 0897909090. Моргата се намира на 5 км от Габрово. Виждал съм че има Октавии, но дали имат климатици трябва да питаш, както и за цена. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,тия дни ще звънна и на 2те морги и ще ви кажа какво е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,и аз търся от известно време клима за оки 1-97г.Моита е 1.8 20v бензин+газ,говорил съм с 2-ма маистори които поставят клими на автомобили.Оказа се че те сами искат да си свалят климите от колите,преди да ги монтират на твоя автомобил.Също автомобила трябва да е същия като твоя(двигател,мощност)Цените вървят около 800-1000лв.+монтаж 300-400лв.Така че трудна работа е да намеря в района на Варна климатик за мен,а ако намеря някъде другаде,майстора да го водя на екскурзия ли.......... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна - да имате едно на ум! Гледайте компресора да не е от някоя помляна кола. Моето мнение е, че си попаднал всъщност на съвестни майстори! С право искат да свалят лично системата /компресор, радиатор, съединения.../ - те са хората, които преценяват дали всичко е ОК! Защото ако взимате такива неща от моргата - дори лек удар от нещо по шайбата на компресора например, може да е причина за изкривяването на оста и да не става за нищо. Ще го разберете, когато излети електромагнитната шайбата, която зацепва климатика! Да не говорим за спукани радоатори или съединения, които са честа последица при катастрофите. А хора като нас - не мисля, че биха могли да знаят точно къде да гледат и какво да търсят при тази ситуация.

Успех с климатизирането на автомобилите - трябва си хладно през лятото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги проверих тук там и цената на самата система е около 1000-1100 лева...до тук добре,обаче както е написал zloQQ повечето коли са с удари отпред или странични в предната част и нещо ме съмняват.. Замислих се дали няма и много да се спъне колата,дали след това майсторите ще го направят както трябва и куп други въпроси и като цяло дали има смисъл да се климатизира автомобил... А и на всичкото отгоре се появиха хора които предлагат 7000 лева за колата,което е една наистина уникална цена като се има предвид че автомобила е гол като пушка,GLX изпълнение и започвам да се замислям дали няма да бъде по-добре да се продаде возилото и да се вземе евентуално facelift дизел или 1.8 20V с доста по-високо обурудване с доплащане. Какво бихте ме посъветвали :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я не се замисляи,пускай я да си ходи smile101,в тази криза щом ти дават толкова пари,аз не бих се замислил.Пък и ти нали не си се влюбил в GLX 1.6 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм....да прав си,ако зависеше от мен я продавах веднага,но то е от бащата,бе за GLX не сме се влюбили smile168 но пък моторчето ни допада и на двамата smile159 пъргавелка си е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е 101 к.с :) на мен лично ми допада адски много

 

Де да беше и моя такъв :roll: Мисля, че няма да се товари кой знае колко от климатика. А и имай предвид, че като си с включен климатик няма да караш на ръчка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

:mrgreen: 0886824799 - Йонко от Стара Загора. Занимава се с поставяне на климатици. Наскоро постави клима на мой познат и е много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.