Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Първи юни- ден на Детето


fabia_man9353

Recommended Posts

Честит празник!Да са живи и здрави!

Честит празник!!!

 

п.с.Колеги,да не забравите днес светлините !:D

A може и утре също да си карат с пуснати светлини, и вдругиден, и цяла седмица, и месец, и година и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са ни живи, здрави и щастливи и да ни зарадват с много внуци :!:

А ние пък да направим България едно много по-добро място за живеене :!:

Днес честитих и на големия - на 21 г. :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са живи и здрави и тези,които са успели да запазят детето в себе си! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит празник и от мен на всички които биха си признали че им е останало нещо детско в сърцата :mrgreen:

 

Само че както на всеки разник, и на този ще съм критичен - две трети от шоферите които видях днес из грда не се сетиха да си запалят фаровете..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Само че както на всеки разник, и на този ще съм критичен - две трети от шоферите които видях днес из грда не се сетиха да си запалят фаровете..

 

Джо, аз като карам нормално на фарове, аварийки ли да бях пуснал smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Само че както на всеки разник, и на този ще съм критичен - две трети от шоферите които видях днес из грда не се сетиха да си запалят фаровете..

 

Джо, аз като карам нормално на фарове, аварийки ли да бях пуснал smile049

 

Теб не съм те видял по улиците днес :mrgreen: Аз също карам на фарове (почти) постоянно, а и не ставаше дума за теб лично. Просто много хора дори и днес на 1ви юни не се сетиха да си пуснат фаровете - а на тази дата се кара на фарове не от вчера и всеки би трябвало да го знае... Аз от дете го знма например. Но както и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная днеска и аз не карах на фарове, даже може дасе считам за дете ,на 19 години съм smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.