Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

3-ти стоп


esto

Recommended Posts

днес си играх с vag-coma и си активирах някой нещица,едно от които,светват 4 крушки за стоп светлина и тогава забелязах,че един идиод от третия стоп не ми свети /много дразнещо е като знам/ та си мисля някой дали е запознат,как се сваля при комбито на О2 и може ли да се отвори за да се ремонтира или да поръчвам нов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile056

При НЕкомбито се дърпа пластмасовата кора на 5-тата врата . Третия стоп е заформен в нещо като кутийка която пък е залепена с двойна лепенка към стъклото. При мен естествено се е самоотлепила от слънцето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак ,

 

ако си в гаранция може да ти сменят задната врата бе ...Що не се обадиш в ЕТ за проблема ...все гледаш сам да ги решаваш...

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак ,

 

ако си в гаранция може да ти сменят задната врата бе ...Що не се обадиш в ЕТ за проблема ...все гледаш сам да ги решаваш...

 

smile159

 

Е не може ли направо цялата кола :?: :?: :?: Е как за един (няколко) изгорели сведиодчета да сменят цялата врата бе Димо - ти хептен вече ме уби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 85лв щях да си го разглобя, да си опъна по две жички и да заспят нещата!

 

Освен това ми е странно как е текло! Колата, доколкото знам, не е удряна. Т.е. това е фабричен дефект... Пък и при мен тая цялата джаджа е вътре в купето и ако там тече, то багажника ми трябва да е басейн :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при комбото е отвън,тялото е от две части които са залепени с нагряване,има и две пукнатини които дразнят и няма да могат да се заличат,затова реших,че е по-добре да е нов smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си играх с vag-coma и си активирах някой нещица,едно от които,светват 4 крушки за стоп светлина...

Значи в БГ сме вече две такива smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си играх с vag-coma и си активирах някой нещица,едно от които,светват 4 крушки за стоп светлина...

Значи в БГ сме вече две такива smile001

 

Е то трябва да има някой да компенсира ... за тия дето карат без нито една ](*,) :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.