Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

притягане на рейката


todor_velikov

Recommended Posts

доколкото прегледах колата отдолу рейката не може да се притегне без да се свали целия механизъм ,така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как ,гледах я на канал болта с контра гайката го достигам едвам с един пръст и е невъзможо да вкарам ключ,отдолу е моста и незнам как :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може може,но го прави след като завиеш гумите,щото ще затяга както ти каза голегата

това не е решение щото си има пружина след болта

износен ти е стержина или пък латер на червяка

абе не си играй

нова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не е стигнала още за нова ,ама като раздвижа волана и се чува леко чукане от механизма вътре.може и така да се кара smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно може, но имай предвид, че звука се увеличава, т.е. увеличава се луфта и в един даден момент става доста неприятен.

...е не е стигнала още за нова ,ама като раздвижа волана и се чува леко чукане от механизма вътре...
Това е моментът да започваш да мислиш за нова.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята за 2 месеца мина от леко чукане до нетърпимо(имай предвид че не я спирам)! Сложих китайска за 92лв, дано ме изкара дълго. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята за 2 месеца мина от леко чукане до нетърпимо(имай предвид че не я спирам)! Сложих китайска за 92лв, дано ме изкара дълго. :?

 

Да те подготвя - след макс 10-15 000км ще заминят късите накрайници, после и други части от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли ремонтни комплекти за тия рейки,че купувате нови? :-k
Има

Ако си решил да и правиш ремнт се допитай до Евгени откъде може да вземеш чарковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли ремонтни комплекти за тия рейки,че купувате нови? :-k

има, ама частите ми идваха колкото една нова Китайска, при условие че не знам какъв е произхода на тези части сметнах че е по-добре да взема комплект, поне шансът за проблем при напасането е нулев, Лошото е че тези "нови евтини комплекти" не подлежат на ремонт, докато оригиналните чешки рейки могат, така,че изборът е твой. Ако е така наистина както казва колегата, следващия път (надявам се да не е след 10-15 000км) ще си ремонтирам старата(по съвет на Мастора).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли ремонтни комплекти за тия рейки,че купувате нови? :-k

При Алекс на Баня Мадара има почти всичко , а каквото липсва до 2 дена може да го достави , а относно произхода на частите незнам какъв е , но предпочитам лично за моите коли да си ремонтирам рейките с тез части или да купувам скъпи отколкото тез китайци ( веднъж вече изправях завой и знам какво е усещането да ореш в полето )

 

П.П. Зъбен гребен , червяк , лагери , втулка , семеринг и две втулки за щангите те това ти трябва за да стане рейката чисто нова .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли ремонтни комплекти за тия рейки,че купувате нови? :-k

При Алекс на Баня Мадара има почти всичко , а каквото липсва до 2 дена може да го достави , а относно произхода на частите незнам какъв е , но предпочитам лично за моите коли да си ремонтирам рейките с тез части или да купувам скъпи отколкото тез китайци ( веднъж вече изправях завой и знам какво е усещането да ореш в полето )

 

П.П. Зъбен гребен , червяк , лагери , втулка , семеринг и две втулки за щангите те това ти трябва за да стане рейката чисто нова .

Плюс къс и дълъг накрайник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.