Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой знае ли нещо за тази кола ???? 120 L


Andreev

Recommended Posts

Здравейте колеги.. В mobile.bg се натъкнах на обява за резидава 120-ка. Колата се намира в Смолян. Обявата е с ВИП статус и излиза най отпред , така че няма как да я сбъркате. Цената и е 1000 лв. Бих искал да попитам дали някой от вас е ходил да гледа колата и може ли да сподели какво е състоянието и . Продавача естественно каза че всичко е перфектно по колата. Ще съм благодарен много ако някой сподели...... smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е перфектно по колата

 

Явно не всичко май. Акум-а е преместен. Може и газова бутилка да има/имала.

Лично мен това местене на акумулатора при двигателя не ми харесва. Виж отпред в багажника... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с акумулатора в предния багажник не е хич добра идея....ще има проблеми със зареждането и въртенето на стартера :idea: ,но това естествено може да се компенсира със сечението на кабелите за сметка на дължината им-вместо 16мм2,да се прокарат направо шини примерно със сечение 50-100мм2 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят личен опит досега показва,че трябва всичко да се подлага на съмнение,защото вече 2 пъти се опарих от туй-онуй!Купувам Шкода,която беше собственост на виден Шкода-маистор,всеки ми я прехвалва,а накрая се оказа че моята беше много по-запазена в редица отношения......

Така че-очите на четири!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги,радвам се че никой от вас не е ходил да види колата на место , понеже така аз се сдобих с кола прекалено запазена за моите разбирания smile168 smile168 smile168 . И аз като "lent" съм се поопарвал на няколко пъти като съм ходил да гледам 120-ки на другия край на Бълария , разчитайки на 2-3 снимки и с уверение от собственика че е по същия начин изглеждаща а се оказваше нещо коренно различно... Каква бе изненадата ми като видях тази smile152 smile152 smile152 . Колата наистина е била у човек който я е гледал както трябва. Щом чак и в КАТ Хасково се зачудиха за състоянието и .... Търсих повече от 2 години и съм доволен че намерих ... smile159 smile159 smile159 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги,радвам се че никой от вас не е ходил да види колата на место , понеже така аз се сдобих с кола прекалено запазена за моите разбирания smile168 smile168 smile168 . И аз като "lent" съм се поопарвал на няколко пъти като съм ходил да гледам 120-ки на другия край на Бълария , разчитайки на 2-3 снимки и с уверение от собственика че е по същия начин изглеждаща а се оказваше нещо коренно различно... Каква бе изненадата ми като видях тази smile152 smile152 smile152 . Колата наистина е била у човек който я е гледал както трябва. Щом чак и в КАТ Хасково се зачудиха за състоянието и .... Търсих повече от 2 години и съм доволен че намерих ... smile159 smile159 smile159 ...

Честито !!! smile135 smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile035 еее колега, честито и от мен!!! Със здраве да си я караш и да й се кефиш. На снимките изглежда много :) арна бре, има разни екстри - бегачка ще да е smile117 . Мен лично много ме кефи! ....и да си призная, малко ти завиждам ама приятелски, разбира се :) пак ЧЕСТИТО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията-- Обявата днес беше изтрита от автора и а на нейно място се мъдри някакъв кошник пак за 1000 лева. Държа да отбележа че не е това колата с която се сдобих smile091 smile091 smile091 . Много изобретатален ход - браво =D> =D> =D> .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега ако ни запознаеш с колата. Дай малко снимки и разкажи историята й.

Поздрави и честито! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.