Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Старта на РОЗОВА ДОЛИНА


mecho_klecho

Recommended Posts

Това са малко снимки от Старта на ретро рали Розова Долина

 

РОЗОВА ДОЛИНА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зажалост се разболях и неможах да ги видя наживо , мерси за снимките

п.с. има и две добри задници на последните снимки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зажалост се разболях и неможах да ги видя наживо , мерси за снимките

п.с. има и две добри задници на последните снимки :D

 

 

Забравил съм да ги махна ли :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile063 citroen SM smile069

страшен е...

Доста странен автомобил които незнае нищо за него нека провери в Google или в Jaylenosgarage.com няма да останете разочаровани, ако си мислите че за старите шкоди няма части то за това незнам къде има. Шапка свалям на собственика му за смелоста да кара и потдържа такъв автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за интересните снимки, Мечо - а Ситроена направо рулира! жалко само, че не е отворил и двигателя да го снимаш - оригинално е производство на Мазерати. Прави ми впечатлеие и И-Жето с коша, не съм го виждал досега, много интересен екземпляр и добре реставриран. Ето в добавка от мен малко снимчици от предходното мероприятие - парада за Спасов ден в София /събота сутринта/. Много от колите след парада се изнесоха направо към старта на Розова долина:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=387137

 

п.п. Възмутен съм от задниците... трябваше да ги подбереш малко по-разголени! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малеее, мн яки коли, сиг поддръжката на един автомобил като тоя ситроен или като ягуара или линцолна струва....аааадски много...евала на хората =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за интересните снимки, Мечо - а Ситроена направо рулира! жалко само, че не е отворил и двигателя да го снимаш - оригинално е производство на Мазерати. Прави ми впечатлеие и И-Жето с коша, не съм го виждал досега, много интересен екземпляр и добре реставриран. Ето в добавка от мен малко снимчици от предходното мероприятие - парада за Спасов ден в София /събота сутринта/. Много от колите след парада се изнесоха направо към старта на Розова долина:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=387137

 

п.п. Възмутен съм от задниците... трябваше да ги подбереш малко по-разголени! :lol:

Как ще го няма двигателя то ако не снимам двигателя все едно не съм я снимал тази кола

Двигател

 

Двигател

 

Незнам до колко се вижда че всико е на обрано двигател, скорости, серво и т.н.

 

А що се отнася до задниците другия път ще са по разголени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам до колко се вижда че всико е на обрано двигател, скорости, серво и т.н.

абе то и на някои шкодаци кутията е пред мотора, ама това на sm-а е малко по - извратено... голяма кола, много ме кефи, уникална е в много неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще го няма двигателя то ако не снимам двигателя все едно не съм я снимал тази кола

Двигател

 

Двигател

 

Незнам до колко се вижда че всико е на обрано двигател, скорости, серво и т.н.

 

А що се отнася до задниците другия път ще са по разголени.

 

Oпс, сори :oops: - пропуснал съм снимките на мотора го или просто не съм ги познал, щото коша отвътре е друг цвят - явно оригинания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се сети да ги качиш твоите снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.