Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

прахов филтър на ОК 1


krasy

Recommended Posts

Колеги,къде се намира поленовия филтър на ОК1 1,9TDI 2001г.?

Май е в дясно под пластмасовата кора на чистачките....

Мога ли да го сменя сам?

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има разлика между ОК 1 и ОК 2

При ОК 1 има прахов фиртър -отпред вдясно под кората за чистачките

При ОК2 поленов филтър -под жабката е

 

Аз питам за ОК 1 -смяна на прахов филтър, как вдига пластмасовата кора под чистачките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно става, само малко разлика има преди и след фейслифта. Свалят се копчетата и се маха кората. На нещо подобно като резба са, но трябва да ги дърпаш, защото иначе не излизат. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има разлика между ОК 1 и ОК 2

При ОК 1 има прахов фиртър -отпред вдясно под кората за чистачките

При ОК2 поленов филтър -под жабката е

 

Аз питам за ОК 1 -смяна на прахов филтър, как вдига пластмасовата кора под чистачките?

 

колега, защо бързаш да пишеш, а не прочете темата докрай? мислиш, че се заяждам с теб ли? в цитираната тема съм задал твоя въпрос и съм получил точни отговори, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krasy, действително прочети темата докрай, там съм описал внимателно кво трчбва да се направи точно при Оки 1. Успех smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повдигаш кората по посока горния край на стъклото,докато се извади(точно както го е описал колегата)и си готов ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак заповядай :) Ако имаш въпроси други питай, почти няма нещо което не съм разглобявал по мойто Оки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.