Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

синхронен лагер на 5-степенна скорстна кутия за 120 или 136


alfina1

Recommended Posts

Моля ви да ми кажете някой знае ли къде мога да намеря синхронен лагер за 5-степенна скорстна кутия за 120 или 136 . Моята е 136 GLно казаха че имало и 120 с 5 скорости и лагерите са същите. Звънях в Пловдив по магазините но нищо не намерих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в магазина в Казанлък да звъннеш телефони има в раздел реклама.....и дай снимки на Шкодата!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за инф.-днес ще звънна до казанлък мисля че го намерих тел. - магазина на ул. Хаджи Димитър нали за него става въпрос? Ще пусна снимки на Шкодето - ама да знаете че изглежда едно към едно със 120 л Ако не влезете в купете няма как да се разбере че е 136

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само информативно да попитам да не би да е масленозелена с пловдивска регистрация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно информативното - масленозелената е 120 и е др. ми шкода и аз си я карам всеки божи ден. А 136 е всъщност на баща ми и от време на време и аз я карам и е кафява . А само информативно откъде знаете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм от Чирпан и един път до нас видях тази Шкода и ми направи впечатление ,че пише 136 и я снимах,а на 4истачката оставих листче с адреса на форума и номера ми.

post-1856-138453093523_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зеленото шкоде което сте го видели в Чирпан е точно като моето но не е моето - аз съм с обикн.120л Иначе още веднъж благодаря за инф. за магазина в Казанлък - намерих въпросните синхронни лагери .Ура . Браво . Мерси Ако нещо аз мога да помогна пишете . Може да съм жена но Шкода вече карам от 14 год. Все нещо съм понаучила Тази зелената ми е втората и хич не ми се иска да се разделям с нея . За градски условия - просто никви грижи , мн. важно че все си правят майтап за моя сметка разни хора....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важно че все си правят майтап за моя сметка разни хора....

Не трябва да ти пука че се шегуват с колата ти важното е на тебе да ти харесва дай да я видим все пак твоята красавица smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам колко сме колежките във форума - ама все пак да не забравяме че на шкодичките все им казват женски коли . Тия дни ще ви щракна мойта да я видите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да съм жена но Шкода вече карам от 14 год. Все нещо съм понаучила Тази зелената ми е втората и хич не ми се иска да се разделям с нея . За градски условия - просто никви грижи

smile126 smile126 smile126

Приятно ми е да се запознаем. Пусни снимки на шкодичката ти :smt004

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно лагерите-някакъв ремонт на скоростната кутия ли ще правите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех , колешке !

Докато ти търсиш синхронен лагер , пловдивската група се плицикаше около Кричим. Срамота колеги! :oops:

А иначе добре дошла при шкодаджиите. Тук ще намериш много приятели. smile187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да на 136ката нещо вие леко и казаха че са синхронни лагери на скоростната кутия . То не че пречеше това виене , ама да не доведе до по-големи проблеми по-нататък.Приятен и лек ден на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще доведе до сериозни проблеми,колежке,сменяйте го с време.Това беше моя притискателен диск след като въпросния лагер стегна

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... id=9020525

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.