Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

хидравлично масло?


micyri

Recommended Posts

колеги,вчера видях че трябва да си долея хидравлично масло,но тъи като не знам преди каква марка е използвано- има ли значение марката, за да не се пресе новото и старото масло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих сменил всичкото масло, не е евтино, но има осезаема разлика след това.

 

п.п. сега разбрах, че говориш за маслото на сервоусилвателя, аз си мислех за масло на скорости ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има разлика.Виж твоето какъв цвят е?Ако е кафяво или черно го смени цялото,ако е зелено както е оригинално ми се обади да ти дам да си долееш,ако не искаш да си купуш де.Моето съм го взимал от ЕТ.Не доливай червено че ше се пресече(май)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
колеги,вчера видях че трябва да си долея хидравлично масло,но тъи като не знам преди каква марка е използвано- има ли значение марката, за да не се пресе новото и старото масло?

 

Според мен първо трябва да изясниш причината за загуба на маслото.Може да имаш проблем с кормилната рейка-износени тампони или пък цялата е за смяна или рециклиране.Моли се на Господ да не е втория проблем, защото ще ти бръкне яко в джоба smile126

Що се отнася за маслото-обезателно купи спецификация G002000-зелено е на цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,вчера видях че трябва да си долея хидравлично масло,но тъи като не знам преди каква марка е използвано- има ли значение марката, за да не се пресе новото и старото масло?

 

Според мен първо трябва да изясниш причината за загуба на маслото.Може да имаш проблем с кормилната рейка-износени тампони или пък цялата е за смяна или рециклиране.Моли се на Господ да не е втория проблем, защото ще ти бръкне яко в джоба smile126

Що се отнася за маслото-обезателно купи спецификация G002000-зелено е на цвят.

Причината е ясна: един от маркучите които отива към реиката,от там тръгва теча..............ама не остава време да го погледна.Иначе долях някакво,ама къкъв цвят беше smile175 ,колата е в движение smile091 все още smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.