Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля !


Recommended Posts

Колеги, след като минаха два дни от бала на малкия шкодаджия и след като преосмислих някои неща не се сдържах и ще Ви се похваля. Трепетите от бала минаха, вълнението също, за алкохолното натравяне не говоря...... и днес се севрентясъх ,че не може тати да не се похвали ,че е возил сина си на бала с шкода. Е , имаше и по екстравагантни возила , ама и ние събирахме погледите до колкото можем. Който е изпитвал това чуство знае, а който не е- му го пожелавам да има дете випусник и да му се радва на бала.

012559710-big.jpg

 

012559711-big.jpg

 

012559722-big.jpg

 

012559794-big.jpg

 

012559789-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трабва да направим едно преброяване колко форумни шкоди са били "баладжийки". Аз също возих една позната (от семейство с 2 Шкоди) миналата година. Честно казано останах доста учуден като ме помолиха - не съм си възприемал колата като толкова "гъзарска". Но хората бяха много доволни, и аз бях доволен... от абитуриентките smile001

 

Иначе по темата на PVV - много по-добре със собствена Шкода, отколкото с взет под наем Ескалейд. Освен това твоя "Бегач" доста радва окото. Да ти е жив и здрав абитуриента и да го приемат студент!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PVV, да ти е жив и здрав абитюрента! "Бегача" честно казано доста повече ми харесва, от онзи белия "ретро" кич с ескорта от коне отзад :smt032 :?.

 

По повод форумните "бални" Шкоди, мога да се включа и аз като намеря снимка - Skoda_Estelle ме вози с Гардето на моя бал 2007 година :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги! Пожелавам на всички да изживеят тези прекрасни мигове.

А миналата година също имахме представител на баловете-Диан с дъщеря си.

 

005945889.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Още една бална Шкода 2007г. Само дето нямаше украса но и така беше хубава ако намеря снимки ще кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз тази година съм абитюрент (бях вече smile154). За съжаление исках много да съм си със Шкодилака ама и бабите трябваше някаде да се возят :) така че с няколко приятели бяхме с Q7. Иначе ето няколко снимки :!: Поздрави!

http://img35.imageshack.us/img35/3520/img2310.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/8481/img2311n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моето време ме закараха със едно червено Алеко мен.... smile004

 

Аз пък се закарах с червен ... 100S smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, след като минаха два дни от бала на малкия шкодаджия и след като преосмислих някои неща не се сдържах и ще Ви се похваля. Трепетите от бала минаха, вълнението също, за алкохолното натравяне не говоря...... и днес се севрентясъх ,че не може тати да не се похвали ,че е возил сина си на бала с шкода. Е , имаше и по екстравагантни возила , ама и ние събирахме погледите до колкото можем. Който е изпитвал това чуство знае, а който не е- му го пожелавам да има дете випусник и да му се радва на бала.

012559710-big.jpg

 

012559711-big.jpg

 

012559722-big.jpg

 

012559794-big.jpg

 

012559789-big.jpg

Браво браво smile159 и мен сега ми беше бала и баща ми предложи с неговия Субчо дa ме кара ама в последствие му изневерих с един Mercedes Ml63AMG ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.