Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Превъртяла полуоска...


mitaka_vn

Recommended Posts

smile197 ...Нещо почна да ми скърца преди една-две седмици,вчера отворих да видя и ГИПС-разбил се канала на шпонката и полуоската превъртяла в главината на барабана.Самата шпонка е здрава,обаче каналите и на двете са много разчекнати.Та въпроса ми е може ли да се навари материал и да се направи нов канал и в двете,или да не се занимавам с глупости и да си търся читави барабан и полуоска?

Сега наистина оцених ролята на шплента на коронната гайка-ако липсваше,сега може би щях и колата да сменям... smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по добре виж по моргите земи здрави полоуоски и си готов като цена ще ти излезе същото и да почнеш на наваряваш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай нови полуоска и барабан,и да направиш старите пак ще се чупи,на кръсник ми 120-ката 3 пъти къса полуска докато не ги смени с нови...успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че нова е най-добрия вариант.Всичко останало е компромис,който е недопустим според мен.

Успех с ремонта ! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак твоята от късите или дългите е? Че имам 1-2 останали чешки нови отпреди доста време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Краси,като я сваля ще я премеря,представа си нямам...Ако дотогава все още имаш ще мислим нещо пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е японка е дълга ако е стариа модел 105 120 е къса най добре смени и барабана и полоската за да ти държи аз ги имам в сервиза телефона е 0898492028

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомня как един познат си заряза 120-ката ,защото помислил че дифа се счупил,аз я зех за части,по едно време гледам-шпонката превъртяла :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.