Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново ми трябват пари на заем.


mecho_klecho

Recommended Posts

Предишният път никои не ми даде 11 000 евро сега ми трябват 15 000 за тази красавица, ако неможета да ми дадете толкожа на куп даите 6 000 и да си взема това

 

П.С. Чесно да ви кажа предпочитам МБ-то :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях... ](*,)

 

едно бертоне за 20лих лв с 200к.с+ ще върви 23423 пъти повече

Не е там работата кое колко ще върви... важното е да ти доставя удоволствие като я караш поне според мен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях... ](*,)

 

едно бертоне за 20лих лв с 200к.с+ ще върви 23423 пъти повече

 

VooDoo,

 

За пореден път се изпускаш неподготвен! И за пореден път доказваш, че не разбираш какво е това "ШКОДА форум"! А ако не разбираш мястото ти не е тук! Надявам се разбираш накъде бия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях... ](*,)

 

едно бертоне за 20лих лв с 200к.с+ ще върви 23423 пъти повече

 

Ох, душице златна, тъкмо беше почнал да липсваш на форума с твоите проникновения.

 

А на МВ-то и аз съм навит, ма ще му махна лепенките(като се събудя :mrgreen: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

998 кубика,90 коня :arrow: най-бързия Шкода-Самолет :) \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях... ](*,)

 

едно бертоне за 20лих лв с 200к.с+ ще върви 23423 пъти повече

 

VooDoo,

 

За пореден път се изпускаш неподготвен! И за пореден път доказваш, че не разбираш какво е това "ШКОДА форум"! А ако не разбираш мястото ти не е тук! Надявам се разбираш накъде бия!

 

то ясно че се хвали само шкода ама, то и мойто не е тук с тия талянки ма дори и боса ВИ нема как да ме бие на шкоди. знам какво е шкода имам от тия дет забърсват мадамите кат стария заз, ама талянците са наложили много от преди и нямаше да слагат толкова техни мотори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях... ](*,)

 

едно бертоне за 20лих лв с 200к.с+ ще върви 23423 пъти повече

 

Ох, душице златна, тъкмо беше почнал да липсваш на форума с твоите проникновения.

 

А на МВ-то и аз съм навит, ма ще му махна лепенките(като се събудя :mrgreen: ).

 

най доброто мб е с мотор алфа 2000/16в и се харчи доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

998 кубика,90 коня :arrow: най-бързия Шкода-Самолет :) \:D/

де го 988/грешиш при цифрите/ да го видя.

 

 

Details: Skoda 1000 MB - category I, period F or G. HTP, new motor and gearbox, repassion shock absorbers,995 ccm, 90 hp. Many parts from this cars. Homologation FIA 1376.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

998 кубика,90 коня :arrow: най-бързия Шкода-Самолет :) \:D/

де го 988/грешиш при цифрите/ да го видя.

 

 

Details: Skoda 1000 MB - category I, period F or G. HTP, new motor and gearbox, repassion shock absorbers,995 ccm, 90 hp. Many parts from this cars. Homologation FIA 1376.

 

ти видя една обява и тръгна. дай точен линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към какво линк, че не разбрах? :-k В тая обява пише конкретно за това МВ, дето даже не е ясно дали е с Шкодов двигател или не е :mrgreen:. Иначе, според дебелите книги, на МВ мотора е с обем 988 кубика, както си написал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към какво линк, че не разбрах? :-k В тая обява пише конкретно за това МВ, дето даже не е ясно дали е с Шкодов двигател или не е :mrgreen:. Иначе, според дебелите книги, на МВ мотора е с обем 988 кубика, както си написал.

 

за да бяга са слага ли от алфа. ако искаш някоя снимка кажи има и цена с док, от алфа 2000/16в. мислиш ли, че си нямам понятие и не правя нещо по док. при мен всичко е според завода. обичам като имам кола да е според изискванията. не правя никакви подобрения и ползвам каталог за частите. парите не са проблем и достаям всичко ново. кажи кой тук бачка така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само един невинен въпрос: дали ви е ясно защо колегата mecho_klecho е пуснал тази тема? може и да не ми отговаряте, ма ако продължите да се "отнасяте", ще трия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо,

 

Тая тема е спам! Колегата mecho_klecho е открил интересна шкода и споделя в по-странен вариант. Нищо сериозно smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.