Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ориентировъчна цена


super_rado

Recommended Posts

Здравейте , незнам дали съм уцелил раздела, но искам да ви питам имам шкода 105Л , произведена 1984г. и съм решил да я продавам колко мога да и зема. Колата е много запазена гаражна е, има леко избила ръжда в ъгъла на едната врата , на 108000-км, бял цвят, първи собственик съм като в лошо време колата не е карана просто си пазя колите и за това. Гледах в мобилето за информация ама там нещо си противоречат цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, пусни малко снимки и като нищо да си намери нов грижовен собственик много бързо :D

Като цена.. преди да се види не може да каже никой, принципно между 300 и 800, но много зависи от състоянието - доколко е запазена в оригиналния си външен и вътрешен вид, удряна ли е някога... такива неща...

Наистина не са много пари, но пък е криза а и.. 25годишен автомобил е все пак.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joeless да знаеш от мене батка. Читава 120 за продаване няма! Всичко са боклуци и напудрени гнилочи. Ти поне си минал и през 120 и през фав ... знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така си е ... Тя сама не се продава хубавата 120ка, трябва да изнудиш човека да се откаже от нея и да ти я продаде.. Факт :smt017 Аз от колко време дебна един дедец на съседната улица ама ... не си дава красавицата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега. Пуснал съм я за 600лв. колата е на майка ми и се кара малко като имаше един период от 3-год не беше карана и в последсвие от около 7-8-години до сега навърта само градско не повече от 400-км за година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте да не се заблуждаваме . Само ние които караме шкоди си знаем че колите си струват и знаем какво значи запазена и малко карана .Обаче я се опитайте да продадете шкода на др. Направо ще ви се изсмеят . Така че ако не я купи шкодаджия едва ли ще успеете изобщо да я продадете а какво остава за 800 лв . Знам че звуча вероятно песимистично но това не бива да ви отчайва . Пробвайте дано имате късмет. Успех и лек ден на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До супер радо може да я купя но не повече от 200 лева аз си имам части чисто нови

Нов двигател в кутия и търся купе ще я взема заради купето.

А една кола която не се кара е по лошо за нея .

Аз не преставам да я карам и за това изгни купето .Ако си съгласен идвам и веднага я взимам. anansi@abv.bg

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.