Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител за Фелиция


krsgogo

Recommended Posts

Предстои ми смяна на съединителя и се чудя какъв да бъде.Предлагат ми Валео какви са одзивите ви за него,приемам всякакви мнения и препоръки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за 1.3 Сакс е истинския съединител ... преди време се доверих на една световноизвестна марка на цена Х 2 на чешкия и сбърках ... още се търкаля някъде по тавана феродов диск , който незнайно защо стържеше в маховика , а притискателния беше по - твърд от газковия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за 1.3mpi става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разликата в цените е голяма, можеш да пробваш и Valeo, сигурно става дума за корейско (в сини кутии), не е толкова некачествено чак, сменях на Маздата миналата година и нямам проблеми(излезе ми около 140лв комплекта, за Шкода незнам колко е.), а и други колеги не се оплакват.

Много зависи и колко километра очакваш да изкара.. Ако караш много - не прави компромис все пак, но ако си по 10-на хил на година..;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се май ще бъде SACHS или Лук(ама не от градината :lol: ) зависи от цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.