Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо ми изписва на таблото!???


Bmw_Power

Recommended Posts

Значи всеки път като дам на контакт или запаля ми изписва SERVICE OIL на таблото,след около 30 секунди изчезва.Някой знае ли какво е!?

 

7467158d51b0358a.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дошло ти е време за смяна на масло. Или ако си го сменял наскоро не са ти занулили сервизните интервали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо червено свети колата бре, колега! Трябваше по-оранжево да го направиш! Тогава се доближава дооооста до BMW ;) Я метни няколко снимки на цялостното осветление на интериора ако може.

А относно изписването...търсачката би ти помогнала много!

viewtopic.php?t=11184

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо,

 

След колко ще ти светне ламБата за смяна на масло се задава при самата смяна. От ЕТ винаги слагат 15000 и една година (изключваме изключенията :mrgreen: ). Просто икономисваш от километри и затова ти светка на годинка smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш копчето за нулиране на километража, даваш на контакт и не съм сигурен дали не беше с другото за сверяване на часовника изтриваш надписа. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде отиде последното мнение на колегата който ми каза да отида до ЕТ да ми го оправят.? :roll: :roll:

 

Сам си го махнах - спомних си в последствие, че последния път, като споделих с някой нещо от кухнята на ЕТ и свързано с моята кола тук, стана така, че заради споделеното бях наречен лъжец насред сервиза на ЕТ, в лицето ми, пред жена ми и пред двама от приемчиците и то в момент, когато бях осъмнал с 4 нарязани гуми и със репатрак бях отишъл в ЕТ да ги сменям и не бях казвал нищо, различно от истината. А тогава аз само исках да помогна и споделих каквото ми бяха казали в ЕТ. Затова си тръкнах поста, ама не знаех, че ме следите. :mrgreen: Няма значение - както ти казах, отиваш и ти го оправят, безплатно и за нула време.

 

Ицо,

 

След колко ще ти светне ламБата за смяна на масло се задава при самата смяна. От ЕТ винаги слагат 15000 и една година (изключваме изключенията :mrgreen: ). Просто икономисваш от километри и затова ти светка на годинка smile004

 

 

Пепи - не си прав - в моя случай колата си мига и дава service на всеки 7500 км. Дори и на първите навъртяни, а едва ли ЕТ са я били пипали да ми мига на 7500 км. Първа смяна на масло ми беше на 10540 км, втора - на 19800 км., на кръглите първа и втора годишнини. Просто отидох и ми оправиха мигането на надписа и занулиха километрите първия път, втория и третия ги оставих сами да се занулят. Последно на 21600 км почна да ми се явява надписа и да отчита от 900 наобратно, през 100, до 0. Сега, на 24180 км, като дам на контакт, ми излиза за 3 секунди надписа service само, километрите са се занулили и ще е така до декември, не смятам да ходя пак за това до ЕТ специално - карам на принципа на лафа за кучетата и кервана - надписа си мига, колата си върви без проблеми. :mrgreen: smile035 Виж, прав си все пак - моята кола е изключение, както ти казваш - едва ли има друго возило, понесло толкова щети на паркинг, колкото е преживяла мойта Буба. :(

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

 

Дай да я закачим твойта да видим защо плаче на 7500. Мойта се обажда на 15к ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O.K., Пепи, много ти благодаря, smile159 като се видим, ще я проверим Буба що реве на всеки 7500 км. Свиркай, ако преди срещата ти трябва конвертора, да се изстрелям да ти го донеса.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.