Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова промоция в лукойл


Recommended Posts

Току що заредих на Лукойл - София, бул.Европа, моста "Орион" на голямото табло дизела беше 1,74, на колонките беше 1,63. Касиера каза че това е нова промоция, която ще продължи няколко дни, като картите за намаленията в момента неважат. За бензина нямам информация на каква цена е, както и за газа.

 

Тъй че отивайте и зареждайте smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си зареждах 98 и нямаше никакви промоции, но картата си важеше - 7ст. надолу. Промоции.. само лъжат. Цените на петрола пак паднаха след лекото повишение, но наще надуха още цените, защото лятото пътуват хората повече. Драстичното увеличение беше 1 ден преди 6-те дни почивка по Гергьовден. По 1.87 беше, днес на 2.11 сипах. Шибани монополисти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

И аз зареждах тази сутрин дизел - на бензиностанцията на Лукойл в Пловдив на Асеновградско шосе преди околовръстното. Цената бе 1,63 лв за литър, при обявени 1,74. Картите не важат.

Питах касиерката във всяка бензиностанция ли е в сила "примоцията", а тя отговори, че в станата имало десетина обекта в които продават дизела с 11 ст. по-евтино. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕКО от къде влачат тунджата? От Гърция или от Лукойл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтап 1,63 smile117

Видяха кризата и взеха да свалят гащите. Интересно какво ще каже КЗК, тва си чист дъмпинг според мен, а може да част от картела, да удушат по - малките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на 1.20 :mrgreen:

това да не е някакво корабно гориво smile001 smile027

Да бе.

От Еко е!Перфеееектно.Виж как върви с него smile004

http://www.youtube.com/watch?v=g3OTMV6J ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мица освен с LukOil май с друго не е карана. Е, изключваме 4-5 инцидентни зареждания на OMV и тези извън България. Пък проблем с "Check Engine"++ не съм имал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЗ къде е проблема но като сипя на лукойл колата не върви...

 

:?:

по-спънатата и при резки ръчки светва Check Engine

и ми дава висок разхуд

ами....барака smile115
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5-та 4000 об. [-X :^o

е какво...на 4хил е към 180? :smt033

 

... и прибираш задкрилките smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo,

 

180 по километраж са ти реални 165! ВЕрвай ми. И Мица е вдигала 215 по километраж.... Реално 199!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17089735703113251311243532256tobNwLhkdK7b03eEIUtf.JPG

 

Дам...

 

така като почнете да ме дразните...думи нямам smile009

:smt017 smile004 smile159и туй по кое надолнище е????

п.п.обаче съм спамер сори :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17089735703113251311243532256tobNwLhkdK7b03eEIUtf.JPG

 

Дам...

 

така като почнете да ме дразните...думи нямам smile009

:smt017 smile004 smile159и туй по кое надолнище е????

п.п.обаче съм спамер сори :oops:

Тая Астра толкова ли е умряла ? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си купих 1 присадка за нафтата Цетан боостер-ми никакъв ефект-даже отрицателен.Набутах се 25 лв smile011

А подобрявала ускорението и дрън,дрън...

да не се набутвате и вие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако първо разбереш какво е "цетан" и после какво цетаново число иска твоя двигател :)

 

макар, че съм убеден че знаеш какво е "цетан" ... съм сигурен, че ти не си сигурен какво "цетаново число" иска твоя мотор smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.