Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща на шкода клуб Холандия


Recommended Posts

Вече съм готов с очаквания снимков матриал http://www.flexyxs.snimka.bg/album.php?album_id=380787

Като цяло останах изненадан от факта, че много голяма част от членовете на клуба не присъстваха.Другото което ми прави огромно впечатление е че заговорим ли за организация ги превъзхождаме по всички точки.Срещата се състоя основно в събота като от 11 до 14:30 имаше леко пътешествие в околноста с няколко междинни спирки колкото да се разбере за събитието, след което връщане на стартова позиция и барбекю за приключване на вечерта а за някои и за срещата.Имаше и две коли от Чехия на снимките се вижда белия форман и бежавия рапид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо от към бройка. Иначе много добре реставрирани Шкоди. (Октавия и Октавия Комби,110Р и тн)

smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е холанците само могат да си мечтаят за среща като нашата тази година на Соколския smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слабо

Ама за сметка на това няма празно.Всички коли са на ниво! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакси ми е много културно. smile092 Няма скари, бири, палтки и пияни хора, а го няма и Бат Миро да посвири - smile035 Но те там хората са други. А колите са стахотни !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да гардето не е лошо.Почти всички държант на строго оригиналния вид на колите си.Има и няколко пимп изпълнения които могат да се видят в уебсаита им и до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Румба, обеща и отиде за което ти завиждам благородно. Вярно, малко са колите ,но си личи ,че се стремят към красота. Подредени по години на поляната , изравнени предници, собствениците от дясно..... с желание направено. Е , може да са били по-тихи от нас , ама знайш ли -техните игуменки може да са били по-строги. :mrgreen:

Чудесни снимки. На едната се вижда и един по особен дзвер, и той ли беше на събора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Браво Румба, хубави снимки!

Верно, че доста държат на оригиналния вид! На мен това ми допада, особено ако колата е запазена и няма нужда от много работа. А и все пак не може всеки да си направи 120-ката като проф. Димитър Загоров.

smile102

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Готини коли, готини снимки... вярно, доста камерно е участието, но предполагам това не е годишния им събор, а просто някоя от срещите. Гледам дори има онборд снимки от 110R - Румба, ако пак са твое дело, значи добре си се уредил с возенето :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
Лек сников материал от националната среща 2011

 

https://picasaweb.google.com/flexyxs/SkodaClubNLMeeting

 

Благодарско Румба за снимките. Тази Октавия от 59 г. ли е, щото е доста по различна от мойта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея си нямам. И миналата година беше там и по миналата , но не съм се интересувал. Иначе е в доста добра кондиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.