Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Посещение в дома за деца, лишени от родителски грижи


РусенскоВарено

Recommended Posts

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380784

 

Невероятна среща се получи. Събрахме се аз със съпругата ми и дъщеря ми, колегите shotik, dude_BG, Стария Алкохол, :P Мими и mery_jery. Малчуганите ни се зарадваха много, още като влизахме в колона в двора на дома се завтекоха към нас и започнаха да ни поздравяват. Наобиколиха ни и ни засипаха с въпроси: вие защо идвате, на проверка, да вземете някой или ни носите нещо? :mrgreen: Пак, като други пъти, искаха да се гушкат и живо се интересуваха дали няма да останем повече за да си поиграем. Всеки от нас се оказа в един момент гушнал по едно или две хлапета наведнъж. Колите също предизвикаха интерес, децата искаха да знаят коя кола на кой е и ни молеха да им ги покажем отвътре. Дъщеря ми, в ролята на кака, :mrgreen: се омеша с по-малките деца и се започна едно бутане на колички, гоненици.....Надухме доста балони, доста балони и спукахме :mrgreen: ......Другия път поне 300 балона ще трябват, от тях децата най-много се впечатляват...... Накрая чак не искаха да влизат за обяд, а и на нас не ни се тръгваше. 8 души успяхме да накараме 40 деца да се чувстват поне за малко обичани, обгрижени и обградени с внимание. Надявам се скоро пак да посетим дома и да зарадваме палавниците с смях, игри и подаръци. Огромни благодарности на всички колеги, които дойдоха, както и на Велко (zloQQ), който изпрати пълен багажник с дрехи и играчки за дечурлигата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Ице, подновили сте отново (активно) начинанието!

Страхотни снимки!

 

Поздравления за инициативата! smile152

 

С Уважение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile161 Браво на всички които сте се събрали. Много добра инициатива и супер снимки. Дечицата изглеждат доволни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.