Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

рейки на покрива на Фелиция


Recommended Posts

  • 4 седмици по-късно...

От Фелиция са рейките.

На Шкода Форман слагах от VW passat kombi,беше по-сложно,защото се правят едни дистанционни втулки,разкачва се тапицерията на тавана и се пробива в отворите на едни подсилващи планки.Намаляват се и около 13 см рейките ,че бяха по-дълги.

 

На Фелицията ,не съм свалял тапицерия,само ми трябваше повече време да видя на някоя какви са размерите на рейките до края на покрива и размера от предното стъкло и задния ръб на покрива и се бележи ,дупчи ,нитоват се нит-гайките и монтират основите,а върху тях самите рейки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
От Фелиция са рейките.

На Шкода Форман слагах от VW passat kombi,беше по-сложно,защото се правят едни дистанционни втулки,разкачва се тапицерията на тавана и се пробива в отворите на едни подсилващи планки.Намаляват се и около 13 см рейките ,че бяха по-дълги.

 

На Фелицията ,не съм свалял тапицерия,само ми трябваше повече време да видя на някоя какви са размерите на рейките до края на покрива и размера от предното стъкло и задния ръб на покрива и се бележи ,дупчи ,нитоват се нит-гайките и монтират основите,а върху тях самите рейки.

 

Здравей

Да попитам такива рейки само за Фела Комби ли има и тези са от някоя втора употреба или нови?

Как си ги уплътнил за да не капе при дъжд? Имах навремето ОПЕЛ с такива рейки доп. монтирани-кошмар беше в багажника като валеше дъжд есента-слагах леген. Не че ги бях монтирал аз де, едва ли бих си оставил ръцете така, ама като го купувах опелчето нямах идея какъв проблем има.

Поздрави

С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

samisam,днес реших да прегледам какво е писано след мен и видях ,че си писал ,за което ти отговарям сега.Рейките са от Фелиция комби,която се разпродаваше,нови незнам дали има.Има уплътнения и до сега не е имало протичане на вода вътре в купето .За уплътняване ,ако са като на Фелиция,гайката е специална-нит-гайка и са нитова със специално приспособление ,подобно на попнитачка,но е друго.Самата нит-гайка се пресова и не пропуска,освен това има и уплътнители,който намазах със прозрачен силикон за всеки случай.

Ако има нещо неясно пиши на лични.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.