Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Аз си мисля,че доста ще й отиват,но 18 ки smile035

post-436-138453091401_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЖЕСТОКА Е!!! Слагай 17 без да се замисляш. Колко $ е една такава ако не е тайна. Имам предвид официална цена, твоя си работа ако ги вземаш на далавера от някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво мислите за тази джанта?17 номер дали ще стои добре на О2

...

file.php?id=3483...

 

На мен на тая снимка ми стои ужасно ](*,) На останалите супер, но това малко дискче на тая голяма джанта ....

 

Като цяло джантите са трепач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези нискипрофилни гуми, возията ще е ужасно друсаща :smt004

 

Не е така - Аз бях сложил на О2 джантите от Супърб-а 18'' - вози дори по меко от сегашните ми 17''. Има огромно значение каква ще е гумата. Само да кажа, че и 17'' и 18'' трябва да са поне на 3 атмосфери....

 

Esto - взимай - страхотно изглеждат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааамммм, и на мен ми седи малък диска. Няма ли конфигуратор някъде в страницата например на производителя на джантите, където направо ти показва колата с тези джанти как ще изглежда?

 

17" и 18" Ехх, мечти. Какво да кажа аз като повече от 15" не мога да сложа. :(

Офф типик:

Има ли зимни гуми размер 20"? Тази зима на мой познат Мерцедеса S500 си му седя в халето на фирмата, понеже не можа да си намери зимни гуми за 20" джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://keskin001.mx-live.com/default.aspx 8)

Джантите са МАМ 7 Nuvo. Избира се първо марка автомобил, модел, вид купе и модела на джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво мислите за тази джанта?17 номер дали ще стои добре на О2

[Ще стои страхотно,но колко ли време ще ги караш по нашите прашни и осеяни с дупки пътища? Струва ми се,че пътуването за теб от удоволствие/ако е такова сега/ще се превърне в напрежение от слалома покрай неравностите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че и 17'' и 18'' трябва да са поне на 3 атмосфери....
[-X

Как така бе,аз ги карам на 2.2-2.3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така бе,аз ги карам на 2.2-2.3

 

Да бе и аз така, чак пък 3 :roll:

 

esto, брат ми търси този модел /в размер 18" 5х100/ вече година и половина, но без успех :? Иначе джантата е много красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.