Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

затова предалгагам следното:

всяка следваща лятна среща всяка пъва и трета неделя да е някаде на поляна на скара и бира :) ... пък който може да идва, който не може да не идва :)

ко ша каите :) ??? така всеки все някой път ще намаже и ще може ...

 

Приема се поне от моя страна, но нека да не сме максималисти - поляната да е само веднъж месечно, че иначе ще се получат съвсем камерни пикниците, а и желаещите за Бояна да не останат разочаровани. Иначе мисля, че дори до октомври времето ще е подходящо за целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

:smt017

затова предалгагам следното:

всяка следваща лятна среща всяка пъва и трета неделя да е някаде на поляна на скара и бира :) ... пък който може да идва, който не може да не идва :)

ко ша каите :) ??? така всеки все някой път ще намаже и ще може ...

 

Приема се поне от моя страна, но нека да не сме максималисти - поляната да е само веднъж месечно, че иначе ще се получат съвсем камерни пикниците, а и желаещите за Бояна да не останат разочаровани. Иначе мисля, че дори до октомври времето ще е подходящо за целта.

:smt017

smile126 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не тръгнахме :-k

 

Ахам, че щеше бая пренаселено да стане при тебе, ако ти бехме дошли на гости: :mrgreen:

 

За мен е без значение дали ще превали или не. И друг път съм го правил - вдигам капака на багажника и си седя на сушинка като ... пич :lol:

 

Ний пък с Ирина у най-големия дъжд към 14:00 мръднахме до Илиенци за калфче за новия и телефон и за мемори карта, после за разкош :lol: в пороя прекосихме цяла София до Кауфланд Дружба, от там взех невероятна каймичка и скарата се случи на сушинка у нас. :mrgreen:

 

smile027 Наздраве !!! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кауфланд Дружба, от там взех невероятна каймичка и скарата се случи на сушинка у нас. :mrgreen:

каймичка се прави...вземаш 0,5 кило телешки шол и 0.5 кило свински врат,казваш им да ти ги смелят...и така какви кюфтета с лук сават \:D/ пробвай някой път ще усетите разликата ;)

сори за спама smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше им развалена мелачката, затова взех готова. Иначе си прав, Майстор Сами, това е КАЙМАТА, мляна пред мен, евентуално и с малко агнешко вътре - малииии, аромата от пушека на скарата и вкуса на сочните кюфтета и кебапчета е един път. smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и жената пък в Събота обиколихме пеша целия център с два чадъра :D .

Прибрахме се с един чадър... и шест нови печата от 100-те \:D/ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и скарата се случи на сушинка у нас. :mrgreen:

 

smile027 Наздраве !!! :smt030

 

Мен пък ни мъ уплашиха нито дъжда, нито ноемврийският студ сковал Витоша smile091 smile049

http://media.snimka.bg/3615/013484439.jpg smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, направо трябва да учредите една секция на екстремните спортсмени към клуба. smile130 Аз пък в събота сутринта успях между капките да направя един успешен тегел на битака и да се снабдя на далавера с някои дефицитни чаркове за проекта smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и скарата се случи на сушинка у нас. :mrgreen:

 

smile027 Наздраве !!! :smt030

 

Мен пък ни мъ уплашиха нито дъжда, нито ноемврийският студ сковал Витоша smile091 smile049

http://media.snimka.bg/3615/013484439.jpg smile092

 

ЛУД УМОРА НЕМА, САМО СЕ ПОТИ, ПИЕ ВОДА ... И ПРОДЪЛЖАВА :)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и скарата се случи на сушинка у нас. :mrgreen:

 

smile027 Наздраве !!! :smt030

 

Мен пък ни мъ уплашиха нито дъжда, нито ноемврийският студ сковал Витоша smile091 smile049

http://media.snimka.bg/3615/013484439.jpg smile092

И аз с малкия Шкодаджия тъй напраихми. На вилата, със скарата, кайма от Нови Искър от колбасарския цех и те така. После дрямка в комбинация с F1. Само снимки нямам, ама кво от тва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с малкия Шкодаджия тъй напраихми. На вилата, със скарата, кайма от Нови Искър от колбасарския цех и те така. После дрямка в комбинация с F1. Само снимки нямам, ама кво от тва.

 

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето проклятие за лошо време работи безотказно smile126 както миналата година :D

тази седмица вече съм свободен та къде се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете последно скарата за събота или за неделя, че ми се ходи малко и на юбилейното рали България да позяпам... щях дори да предложа да ги съчетаем, но предполагам ще кажете далече е, макар по магистралата до Ихтиман да е същото като време по завойчетата до яз. Искър. Освен това трябва да се организираме по отрано, щото 2 часа преди старта на етапите затварят трасето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи засега сбора за скара-полянка го местим за събота, 18.07 - 10:00ч. със събиране и тръгване от паркинга пред Метро Младост

 

Освен ако не се предложи нещо друго от колегията. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускам. По туй време ще си топя камбаните в морето smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускам. По туй време ще си топя камбаните в морето smile004

 

вАф врАзка с горното ш' помолА сички софиенци с отношение по темЪтЪ да си кажат дали ше се оди на запекан-мръвчуляк в събота, къде точно ше се оди и който ше оди, да си признае тука, който нема да оди, също тука да си признае, да се сметнеме колко сме в крайо на краИщата. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи засега сбора за скара-полянка го местим за събота, 18.07 - 10:00ч. със събиране и тръгване от паркинга пред Метро Младост

 

Освен ако не се предложи нещо друго от колегията. ;)

 

За Съботата:

1. ID A - Иво

 

П.П.: Уж аз предложих, а не ми остава време дори да пиша в темата :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз пропускам като Mishelle по същата причиа , ще си топя камбаните в морето. Иначи щеше да ми е интересно да се запозная с новите съфоромци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам, че ме очаква известно количество агро-фитнес уикенда :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега пропускам,но до петък вечер,има време,може и да се променят нещата! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.