Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

Колеги какво се случва сега? Имаме ли среща в Неделя на НИМ или имаме скара на полянка 3?

 

П.С.- Пиша и в двете теми едно и също, барем се случи нещо.

 

мен ако питаш ... чакаш от умрел писмо, несериозна работа баси ...

що не се пусне една анкета, ай кажи ми де ... да се гласува и без това сме в предизборна кампания :)

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

Ексхумация, тъй като въпросът дори и след днешната масова среща остана отворен. Имаше идея за идната Събота. Хайде колеги да организираме нещо кат' хората. И като се вземе решение темата smile149 пък после каквото стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти къде бля вчера, а? :mrgreen: Тая Тойотка те изцеди напълно. :P Реши се - сбора е в събота 11.07. в 10 ч. на паркинга на Метро Младост, който иска да пазари, по-рано да дойде и се тръгва посока Щъркелово гнездо през Кокаляне. За повче инфо за местонахожението на полян-скара терена ще ни осветли Юли.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Ице, аз само "насилих" нещата, т.е. да се организираме. Иначе самото място не беше моя идея smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е дал идея за мястото, да не се спотайва, а да каже къде точно ше требе да се ходи, мразя да тъна в неведение. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дават го да бъде лошо времето в събота :(

 

СЪБОТА 11.07.2009

03:00 часа 16°C

Ясно Усеща се като: 16°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.8 м/с

Посока на вятъра: югоизток

09:00 часа 19°C

Предимно облачно Усеща се като: 19°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.2 м/с

Посока на вятъра: юг

15:00 часа 22°C

Променлива облачност, възможни валежи от дъжд с гръмотевици Усеща се като: 22°C Сила на вятъра: тих, 1.3 м/с

Посока на вятъра: югозапад

21:00 часа 20°C

Променлива облачност, възможни валежи от дъжд с гръмотевици Усеща се като: 20°C Сила на вятъра: тих, 1.4 м/с

Посока на вятъра: северозапад

 

smile175

 

КВО ПРАИМ ??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да дойда ли?

 

...ПП-колко хора искат да ме бият да знам...хаха

Pow

Huko

Blackpearl? други имали ...щото аз не се сещам...

Ти иди,пък щом толкова имаш желание,все ще се намери кой smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Ванчо, тебе пак са те налазили нек`ви бесни комплекси... Искрен много готино ти го е казал за мишовците, няма кво повече да се допълни. Като сме мишовци не идвай по срещите, ходи си с Опел форума - там сигурно също си правят барбекюта и ще можеш да хапнеш и да пийнеш(странно защо не си написал и да си полафиш с готини хора, ама то е защото си твърде зает да гледаш "умно" върховете на обувките си в редките случаи, когато си идвал по срещи...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много гръмотевично и дъждовно го дават в събота нещо - дъл да не преместим скара-лапач-бира-сръб полян-сбора с една седмица напред?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много гръмотевично и дъждовно го дават в събота нещо - дъл да не преместим скара-лапач-бира-сръб полян-сбора с една седмица напред?

Поздрави.

Нещо натам вървят нищата май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много гръмотевично и дъждовно го дават в събота нещо - дъл да не преместим скара-лапач-бира-сръб полян-сбора с една седмица напред?

 

Поздрави.

:smt017 и аз това казвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На събора поне имаше шатри и манастирски стрехи наблизо, пък и нямаше как да се сменят дататите, обявени половин година по-рано... то някой може да донесе шатра и тук, ама в кофти време се губи смисъла и удоволствието от пикника, така че съм ЗА промяна на датата - толкова се гласихме и уговаряхме, накрая поне да го направим както трябва, а не да претупаме мероприятието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя прогнозата за събота/неделя. И не съм оптимистично настроен :-k Ако ще се отлага със седмица - съгласен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи засега сбора за скара-полянка го местим за събота, 18.07 - 10:00ч. със събиране и тръгване от паркинга пред Метро Младост към..........ей, Юли, айде издай го, моля те, далия предложението за мястото и къде е то всъщност, че дори не знам къде ще ходим, само общата посока ми е ясна. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става бе хора,страх вие от един краткотраен дъжд!Да не сме от захар? :-k

Жалко...... :( ,бях си планирал нещата за тази събота.За другата не знам дали ще мога да дойда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се цупили и правили на големи рейнджъри, дават го МНОГО лошо времето през почивните - не лек дъждец, а гръмотевични бури, порои и градушки. В някой градове вече е почнал потопа, гледах новините - заприличали са на Венеция. Да не сме мазохисти да правим пикник в такива условия?!

А за следващия уйкенд щом не можете - не можете, тъкмо ще има повече бира и скара за нас smile004 Пък на есен нищо не пречи да организираме още един пикник, за тези които са пропуснали летния ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е без значение дали ще превали или не. И друг път съм го правил - вдигам капака на багажника и си седя на сушинка като ... пич :lol: Въпросът обаче опира до следното - в предвид горните постове колко хора бихме се събрали тази събота? Не че не бих тръгнал само с още 1-2-ма, пак ще ни е гот. Но идеята, мисля, беше друга, масова. За това както решите. До края на деня има още време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вдигам капака на багажника и си седя на сушинка като ... пич :lol:

Идеалът ми за хубав пикник - всеки си стои тихо и мирно в колата на сушинка smile091

Иначе прав е и ID A - другата седмица пък е рали България, така че някои запалени колеги може да предпочетат там да идат и пак да нямаме кворум за пикника... аз лично смятам някак да изкомбинирам нещата, след като видя и програмата на ралито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, идеята ми беше - докато вали. А всички, които в последните 2-3 седмици сме си в София знаем, че вали почти всеки ден, но за не повече от 30 мин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, идеята ми беше - докато вали. А всички, които в последните 2-3 седмици сме си в София знаем, че вали почти всеки ден, но за не повече от 30 мин...

 

да де, ама този уйкенд го дават якоооооо :)

после нема вече УЖ да вали, затова предалгагам следното:

всяка следваща лятна среща всяка пъва и трета неделя да е някаде на поляна на скара и бира :) ... пък който може да идва, който не може да не идва :)

ко ша каите :) ??? така всеки все някой път ще намаже и ще може ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

да де, ама този уйкенд го дават якоооооо :)

 

Да бе,сега гледах прогнозата........ smile175 ,верно ще е як "УЙкенд"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

да де, ама този уйкенд го дават якоооооо :)

 

Да бе,сега гледах прогнозата........ smile175 ,верно ще е як "УЙкенд"

 

нал'тъй ... както биха казали в Хасково :)

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.