Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

Дали да се цитираааам, или нееееее. Ай ша са цитирам.

В допълнение ще кажа, че Ники (coverdale) сподели, че на него пък не са му удобни датите 20-21.06.

Май една анкета ще свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво става със срещата за уикенд-а? Ще ми гостувате ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да го мислим повече,предлагам скарата да я правим тази неделя-14.06.,само да уточним,дали при Ники или на полянка?

Ако не се съберем сега,почват почивките и не виждам как ще стане за друга дата smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни сте! smile126

 

вие като сте по страшни, от утре до неделя съм в слънчев бряг, организирайте нещо в моя чест и ме поканете ... ще чакам :)

\:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ти си гледай там спринцовките,инжекциите и там както си ги наричаш!

П>С>Пък и аз не съм в БС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава организация !!! smile175

 

За съжаление няма да съм в Бг ... иначе много се бях наточил на предложението ти. Аз бирата можех и само с теб да си я мачкам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти. А този уикенд е и събора в Елин Пелин "Шопски събор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещате, че "Софийска среща на поляна" не е единственото събитие в обществения живот на нацията?На която и да е дата все някой ще е зает.

За това нека си остане 14 Юни 2009 год., примерно 10 ч на BILLA Люлин-запасяване с провизии и горе на манастира на Банкя.И официален край на мероприятието- 19:29 часа.

Аз ли трябва да ги предлагам тия неща, при условие, че мисля това да ми е първата среща с другите членове на форума?

Ай със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ти си гледай там спринцовките,инжекциите и там както си ги наричаш!

П>С>Пък и аз не съм в БС!

 

eй да не завидя и ти ;) ...

а иии ... теб като те няма, други шкода-бургазлии няма ли :) ??? като гледам бая сте се наредили на снимката в подписа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре пак спам. Абре хорааааааа. Ясно е кой няма да го бъде на "Софийска скара на поляна". PRR е извън БГ а чичо Джак е на визитация из клиниките за недо..... в Сл. бряг. Не случайно ви казах АНКЕТА. Поне да се видим къде сме и какво смятаме да правим. Ясно е, че организацията ни е на супер ниво (та VALDO ни бъзика чак). Хайде наистина да направим нещо. Нито Бонсови поляни, нито Клисурски манастир над Банкя са далече. Пишете, гласувайте (не боли) и да решим най-накрая.

A VALDO е добре дошъл на поне една Софийска среща. Ш'та нахраним, ш'та напоим и ша бъдиш доволен и ши на споминаваш само с добро smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре пак спам. Абре хорааааааа. Ясно е кой няма да го бъде на "Софийска скара на поляна". PRR е извън БГ а чичо Джак е на визитация из клиниките за недо..... в Сл. бряг. Не случайно ви казах АНКЕТА. Поне да се видим къде сме и какво смятаме да правим. Ясно е, че организацията ни е на супер ниво (та VALDO ни бъзика чак). Хайде наистина да направим нещо. Нито Бонсови поляни, нито Клисурски манастир над Банкя са далече. Пишете, гласувайте (не боли) и да решим най-накрая.

A VALDO е добре дошъл на поне една Софийска среща. Ш'та нахраним, ш'та напоим и ша бъдиш доволен и ши на споминаваш само с добро smile001

ем гласувай, ма като нема анкета ... аз гласувам за теб, кой номер бюлетина беше ;) ???

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

а иии ... теб като те няма, други шкода-бургазлии няма ли :) ??? като гледам бая сте се наредили на снимката в подписа :)

 

Има ,ама половината няма да са си в Бургас !!! А и ти ще си имаш хубава женска компания, за какво сме ти ние да те занимаваме с разни срещи ,коли ,ремонти (примерно) и простотии ..... НА МОРЕТО! Бегай да печеш ду..то на Cacao beach и се забавлявай !!!!

П.П Специани покани не раздаваме ! smile004 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за 14.06 - тогава сигурно ще се включим с жената, а може и малкия дa вземем да ви надуе главите :lol: ... само дано се "излюпим" навреме сутринта, че в събота сме на рок концерт - MARILLION smile035 smile137 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега поне го дават:

неделя 14.06.2009

03:00 часа 11°C

Ясно Усеща се като: 11°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.6 м/с

Посока на вятъра: северозапад

09:00 часа 14°C

Слънчево Усеща се като: 14°C Сила на вятъра: лек бриз, 1.8 м/с

Посока на вятъра: северозапад

15:00 часа 23°C

Слънчево Усеща се като: 23°C Сила на вятъра: лек бриз, 3.1 м/с

Посока на вятъра: север

21:00 часа 22°C

Слънчево Усеща се като: 22°C Сила на вятъра: лек бриз, 2.0 м/с

Посока на вятъра: североизток

Остана мястото да се уточни.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A VALDO е добре дошъл на поне една Софийска среща. Ш'та нахраним, ш'та напоим и ша бъдиш доволен и ши на споминаваш само с добро smile001

От днес спирам да ям! smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aй малко по-сериозно с организацията. Тая седмица кво ше има - неделна НИМ среща или скара? Кат гледам - първото май. Като се освестите и опомните за място и дата - кажете, че съм си играл вчера да видя дали ще стане едно чудо - плескавица с диаметър над 20 см., пълнена с кръгчета лук, цяло пилешко филе, кашкавал, гъби и кисели краставички на лентички - нещо като 6 в 1, без да броим мерудиите. :mrgreen: Еми - стана чудото, хич даже не беше трудно. Ей тва ви чака, като се организираме кат хората, плюс и други благини. Миналата година скарата беше на 21 Юни, може и сега да е така, тамън неделя е.

 

Наздраве. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с Окти утре вечерта заминаваме за Елин Пелин. Ако се организирате и събота и неделя съм там. Само ми звъннете, за да ви очаквам !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво се случва сега? Имаме ли среща в Неделя на НИМ или имаме скара на полянка 3?

 

П.С.- Пиша и в двете теми едно и също, барем се случи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.