Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

Идния weekend на НИМ да уточним подробностите :smt032 А по идния на скара с ... TV в раиона (има F1) smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

OK, така да бъде ! smile152

 

мойта пък баш на 6 има рожден ден, ще требва гости да посрещам у нас :(

ама пак ще измисля нещо и ще дойда , нема начин ... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех за 13-ти или 14-ти, щото на 7.06 е стамбулИ парк, а на 21 сребърния камък.

А и от 1 до 7 аз не съм в Бг :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещах на Ицо (pow) да споделя и с вас за едно прекрасно местенце на немного километри от София- посока Сливница, Близо до село Безден. Рекичка преминаваща в езеро, извираща от едно дърво ,големи поляни,малко камъни, места за сядане (маси с пейки) и огнища. Тук можете да придобиете малко представа :

http://snimka.bg/album.php?album_id=381225

Наблизо има рибарник с жива пастърва. В съседното село Богьовци се намира конната база от снимките ! :) ето и тук може да се ориентирате :

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=f9a2a868 ... itsearch=1

 

Не,че не съм съгласна за вилата на Ники (lubomirov1985) ,просто обещах да ви предложа и този вариянт !Според датите който уточните,ще се разбере дали и аз ще мога да присъствам !

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , колеги! Аз тъкмо реших да си дотътря задника до Софето , а вие да не се изпарите и да ме оставите да разгреждам исторически забележителности сам. На 07,06 следобяд съм на НИМ пък ако ще и сам да си пия бирата. Не мога истърва това култово място за шкодаджии . smile118

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , колеги! Аз тъкмо реших да си дотътря задника до Софето , а вие да не се изпарите и да ме оставите да разгреждам исторически забележителности сам. На 07,06 следобяд съм на НИМ пък ако ще и сам да си пия бирата. Не мога истърва това култово място за шкодаджии . smile118

Ако точно тогава сме на поляната, идваш при нас smile027 .

А мястото си е там, няма да се премести ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де......,за коя дата става въпрос,че нещо не ми стана ясно....? smile177

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбрах тая неделя (31ви) НИМ а по следващата полянка/градинка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на 7 юни най-вероятно пропускам, че дядо ми има 80-годишен юбилей точно тогава smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние няма да дойдем. :(

 

Не че котката я е страх от кученца, ама колата ми е още на тенекеджия и бояджия и май няма да е готова за тази Неделя. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние няма да дойдем. :(

 

Не че котката я е страх от кученца, ама колата ми е още на тенекеджия и бояджия и май няма да е готова за тази Неделя. :(

 

Ааааа, ама скарата е след две седмици и кусур, дано ти оправят колата до тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах датата - милсех си че е сега тази Неделя. Кога всъшност и къде? Има ли вече утвърдени дата и място?

 

Ще кажа на Мариела (това ми е котката) да си наточи ноктите за всеки случай ако кучетата са нахални :) и идваме.

Колата ми обещаха да е готова малко след 1-ви Юни.

 

 

Ей я Мариела в нас на прозореца. Чака скарата :) но засега дебне гълъбите.

1157596.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на полянка ще е в средата на Юни, мястотo остава да го доуточним. Котката да не се притеснява, моят Рико много обича да си играе с котета, не ги напада. Ей го и него: :mrgreen:

http://www.vbox7.com/play:5526e5b2

http://www.vbox7.com/play:cbc051bf

http://www.vbox7.com/play:c4c999ff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде!

Дружно да срутим вилата на Ники!!!

smile121

Айде,аз съм за. smile048 Ако на сестра му гаджето е там , тя ще си падне сама smile035 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, говорих ви за 13-ти или 14-ти, защото на 7 са изборите, а по стара и безмислена българска традиция, тогава спират продажбата на алкохол, дори и на бирата :x . А и мене ме няма от 1ви до 7ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да го напиша за всички още недоразбрали - Среща на НИМ на 31.05, който иска, а скарата ще е евентуално на 13 или 14 Юни.

 

Хубаво е и в най-накрая да се уточним къде ще мръвкарим :mrgreen: и запиваме и разливаме - при Ники, на Бонсови поляни, другаде, къде, казвайте?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде!

Дружно да срутим вилата на Ники!!!

smile121

Айде,аз съм за. smile048 Ако на сестра му гаджето е там , тя ще си падне сама smile035 smile049

 

 

Няма страшно, от нашите посещения е свикнала smile152

А той ще е там, почти сигурно smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да преместим датата за скара на 20 или 21 юни, да може и Пепи - PRR - да се включи. Какво ще кажете? И - къде решаваме да е скарата в крайна сметка?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

 

Благодаря, но нека се направи скарата според това на повечето кога им е удобно. Заради един човек да се мести цялата сбирка не е редно ....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение ще кажа, че Ники (coverdale) сподели, че на него пък не са му удобни датите 20-21.06.

Май една анкета ще свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.