Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

smile164 и аз пропускааааааааам smile164 и другата събота същооооо smile164

 

... май... верно никой не остана ... и това ако са верно Шкодаджиии ...

само срамите марката :( smile096 :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 Кое му е срамното не мога да разбера. Може би това, че цял месец дъжд валя. Или точно когато решихме, че дъжда не ни плаши не спря да вали цял ден и беше 18°С. Или може би е срамно това, че лятото хората отиват на море (не ги е срам начи). А стига вече спам по темата. Когато, тогава!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 Кое му е срамното не мога да разбера. Може би това, че цял месец дъжд валя. Или точно когато решихме, че дъжда не ни плаши не спря да вали цял ден и беше 18°С. Или може би е срамно това, че лятото хората отиват на море (не ги е срам начи). А стига вече спам по темата. Когато, тогава!!!

 

срамното е че не можем два месеца да се организираме като хората и да отидем да си направим кефа, не на някой пари да даваме или да правим нещо без да получим нищо...

а да си направим собствения кеф ... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, вместо да разтягаш локуми сега, да ни беше организирал ти, когато още не беше започнал дъждовния сезон, а след него и сезано на отпуските... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, вместо да разтягаш локуми сега, да ни беше организирал ти, когато още не беше започнал дъждовния сезон, а след него и сезано на отпуските... ;)

еми да бях де , ам като съм ... пробита лейка ... и аз чакам наготово ... нали си има модератори и организатори... надявах се не само на сайта :P а и по принцип...

да се е...а у главата... :-k

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай Модератор или Администратор с организатор. И пак - няма нищо срамно. Аз писах и в една друга тема - "Да подарим усмивки". Да зема ся да ги упреквам всички, които я четат, че не ми отговарят ли? Аре стига спам. Нито кюфтетата ше ни избягат, нито слънцето, нито пък идва "краят на дните". PEACE!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, ама голяма патардия спретнахте тука - още малко ще се изтрепете кой бил виновен за лошото време :evil: Аз лично, както обещах съм на линия за тая събота, ма като гледам ще сме съвсем камерен състав само с pow и ID A... жена ми и тя се чудеше дали и се идва и да водим ли и чаавето.

Айде тогава по-добре да ви водя на рали България - говорихме с txl по въпроса и той мисли да ходи... като сме малко поне сеир да има, пък и там винаги може да мушнем по некое купешко кебапче + бирица. Очаквам най-сериозните дотук скараджии /Ицо и Иво/ да се "изходят" по контрапредложението ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, мерси за контрапредложението. smile159 Мойто жена сега, като през отпускарски сезон, :mrgreen: бачка сутрин от 7 вечер до 8 през седмицата, колегите Боби Доктора и SKODA 105 RS видяха с какво се е захванала. Гледам събота и неделя да я оставя да се напочива, но ако изяви желание - може и да дойдем с теб на Рали България.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ок Ицо - тогава чакаме да мине отпускарския сезон /през август пък мен не ме търсете в Сф, а предполагам и половината форум/, и чак на есен с песен, ако не ни "изненада" пак времето изотзад :lol:

Моята оферта за рали Бългрия обаче си е в сила - ако някой иска да се включи към нас с txl, нека ми звънне на 0885652232

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
ИДНАТА НЕДЕЛЯ - НА БОНСОВИ ПОЛЯНИ!!! СБОР 9.30 НА НИМ БОЯНА! ОТИВАМЕ:ЮЛИ, ИВЧО (ID_A) И АЗ. КОЙТО ИСКА ДА ЗАПОВЯДА!

 

9:30?? Не е ли малко ранко?:) Не е ли обикновенно срещата от 14:00?:)

(Неделя е все пак, малко излежаване не е излишно smile168 )

 

ПП. Говорим за НИМ, нали? Малко упътвания ще може ли?:)

 

Мерси предварително :)

 

Поздрави,

Amareto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, той Боби е писал.

В 9 и 30 в Неделя се събират на НИМ и от там отиват на Боснови поляни (посочените от Боби колеги).

 

Никой не е задължен,които иска и има възможност да стане- ще е добре дошъл. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идната Неделя (напиши датата бре Боби - 02.08.2009 г.) малко раничко сте го замислили. Няма да мога да се справя да взема малкия Шкодаджия и да дойдем. Нали няма проблем да държим връзка по телефоните. Или по-добре я кажете къде точно ще сте да е по-лесно да ви намерим. Пък и други, които няма да сколасат за НИМ 9.30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идната Неделя (напиши датата бре Боби - 02.08.2009 г.) малко раничко сте го замислили. Няма да мога да се справя да взема малкия Шкодаджия и да дойдем. Нали няма проблем да държим връзка по телефоните. Или по-добре я кажете къде точно ще сте да е по-лесно да ви намерим. Пък и други, които няма да сколасат за НИМ 9.30

 

е чак пък да не се намерим на бонсови поляни... то не е като да са ... няколко стотин хектара :)

местата за скара не са много! времето е ОК, при положение че едва ли ще сме само ние, ако отидем по късно може да няма място :) ...

и АЗ мисля да дойда ... само да видим какво ще каже господарката вкъщи \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идната Неделя (напиши датата бре Боби - 02.08.2009 г.) малко раничко сте го замислили. Няма да мога да се справя да взема малкия Шкодаджия и да дойдем. Нали няма проблем да държим връзка по телефоните. Или по-добре я кажете къде точно ще сте да е по-лесно да ви намерим. Пък и други, които няма да сколасат за НИМ 9.30

 

е чак пък да не се намерим на бонсови поляни... то не е като да са ... няколко стотин хектара :)

местата за скара не са много! времето е ОК, при положение че едва ли ще сме само ние, ако отидем по късно може да няма място :) ...

и АЗ мисля да дойда ... само да видим какво ще каже господарката вкъщи \:D/

\

 

Не е ли каквото каже господаря :smt004

 

Сори за спама , ама ние като си нямаме такива срещи ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идната Неделя (напиши датата бре Боби - 02.08.2009 г.) малко раничко сте го замислили. Няма да мога да се справя да взема малкия Шкодаджия и да дойдем. Нали няма проблем да държим връзка по телефоните. Или по-добре я кажете къде точно ще сте да е по-лесно да ви намерим. Пък и други, които няма да сколасат за НИМ 9.30

 

е чак пък да не се намерим на бонсови поляни... то не е като да са ... няколко стотин хектара :)

местата за скара не са много! времето е ОК, при положение че едва ли ще сме само ние, ако отидем по късно може да няма място :) ...

и АЗ мисля да дойда ... само да видим какво ще каже господарката вкъщи \:D/

\

 

Не е ли каквото каже господаря :smt004

 

Сори за спама , ама ние като си нямаме такива срещи ....

 

господаря ама ... в наши дни вече не е баш така ... разбираш ме ;) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак, ти нямаше ли много "господарки"? - все някоя ще се навие да дойде на поляната да я хапят кърлежите и не само... :lol:

Имам и един сериозен въпрос към огранизаторите - трябва ли да сме се запасили с продукти от предния ден или ще се отбием някъде заедно да пазаруваме сутринта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак, ти нямаше ли много "господарки"? - все някоя ще се навие да дойде на поляната да я хапят кърлежите и не само... :lol:

Имам и един сериозен въпрос към огранизаторите - трябва ли да сме се запасили с продукти от предния ден или ще се отбием някъде заедно да пазаруваме сутринта?

 

ааааа не .. .господарката е само една - тази дето е вкъщи ... другите са само мои робини !!!

smile091 smile001 smile091

\:D/ \:D/ \:D/

smile004 smile004 smile004

 

п.п.и моля само благородна завист ... че съм суеверен

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да те прекръстим на Доктор Джак-че лекуваш женските мераци ;)

 

Може би жена му тогава трябва да я кръстим Доктор Куийн Лечителката smile001 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да те прекръстим на Доктор Джак-че лекуваш женските мераци ;)

 

Може би жена му тогава трябва да я кръстим Доктор Куийн Лечителката smile001 smile091

 

не съм женен бре :) ... сериозно гадже имам :) ...

и съм и обещал скара на поляна ... и затова мисля да я взема с мен :)

че и тя е фен на шкода... поне на мойта !!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Имам и един сериозен въпрос към огранизаторите - трябва ли да сме се запасили с продукти от предния ден или ще се отбием някъде заедно да пазаруваме сутринта?

Мите, идеята е всеки да си е напазарувал предния ден. Ако тепърва в деня на срещата ходим до Била (примерно), ще стигнем на Бонсови по обяд :D

 

И още едно уточнение: който има да вземе и своето барбекю, защото за момента сме с 1 - ако се съберем по-голяма група, последните може и за вечеря да се вредят smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.