Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

Време е за скара на поляна 3, за София и района. Хоук. Та викам между двата тура на изборите, някъде към 13-ти, 14-ти да потегля кервана. За тези които не са в час, за какво иде реч: скара на поляна 1 и скара на поляна 2.

Малко си поговорихме на соколския по темата и тази година нека да е край вода. Темата е отворена за предложения къде, само нека да се ограничим до 20-30 км от СФ.

 

И нека някаи колеги да се ограничат само с предлагането на хубави места за барбекюто, те си знаят защо smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

Аз съм готов с предложението - Ждрелото на река Ерма, до Трън (само на около 70 км е от София).

Миналата Неделя ходихме до там, и затова закъснях са срещата пред НИМ...

За пръв път отивам на това място но съм очарован.

Ще пусна скоро тема в "Маршрути", защото мястото не бива да се пропуска.

Преди ждрелото има вълшебно място за пикник до река, вижте снимките, и ще се убедите:

post-2459-13845309125_thumb.jpg

post-2459-138453091309_thumb.jpg

post-2459-138453091314_thumb.jpg

post-2459-13845309132_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път съм пас - на 3-4 юни отлитам към Варна. Ако решите да има четвърто издание на "Скара на поляна" през юли ще гледам да се включа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм готов с предложението - Ждрелото на река Ерма, до Трън (само на около 70 км е от София).

...

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile159 smile152 smile027

Ще дойдем със Шкодата, жената и котката (и тя, милата, обича скара).

 

smile152 smile027

Ний пък ша дойдем със Шкодата, жената и кучето(и то, милото, обича скара и котенца). :mrgreen:

 

Ама 70 км. път в двете посоки - това ни яде времето за седене на полянката с 2 часа и хич не може да се нарече Софийска среща. Е тука вече може да стане така, че котенцето на колегата 35mm да се отърве от среща с моя вълк. Бонсови поляни си е ОК, искам пак там, или на място, близко до София.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "За".Нека наистина е по-близичко до София, да не ни мине времето в път и да не можем да се видим за по-дълго.Или да мислим вариант с преспиване?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдем със Шкодата, жената и котката (и тя, милата, обича скара).

 

Ний пък ша дойдем със Шкодата, жената и кучето(и то, милото, обича скара и котенца).

 

Ний пък ще дойдем със Шкодаичката, жената и детето ( то милото много обича котенца и кученца, а татко му и майка му - скара)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да не дойде някой, който обича котенца, кученца, деца, и майки и татковци smile091 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА!

Ако е по-далече,съм навит и на варианта,предложен от Мими,т.е с препиване една нощ! smile048

Ще взема жената и дъщерята,без кучета и котки. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете още двама с една синя Фелиция и с бургаски Шкода фанелки.

По-далече? - ОК.

С преспиване? - ОК.

По-близо без преспиване? - ОК.

А как ви се струва голямата поляна с/у манастирчето над Банкя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че е добре освен изброените обекти да присъства и гьолче.

За коя голяма поляна над Банкя говориш. Там не помня да има подходящи. Загубил съм си година и половина по тез географски ширини. Ма беше преди 15тина години - та не помня кой знаеш колко добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че е добре освен изброените обекти да присъства и гьолче.

За коя голяма поляна над Банкя говориш. Там не помня да има подходящи. Загубил съм си година и половина по тез географски ширини. Ма беше преди 15тина години - та не помня кой знаеш колко добре

Поляната е срещу Клисурския Манастир Св. Петка - (N42.72712 E23.07790 / N42 43 37.6 E23 04 40.4)

Гьолче обаче там май няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поляната е срещу Клисурския Манастир Св. Петка - (N42.72712 E23.07790 / N42 43 37.6 E23 04 40.4)

Гьолче обаче там май няма.

:smt017 Че му бях забравил името на манастирчето. А гьола е на около 10 км по-нататък. Не знам дали някой от вас е карал по този път след манастирчето. Следват две поделения и свършва асфалтът. После е един черен но абсолютно прав път, който води до едно пернишко село, което се казва Мещица. Много е красиво. Ето ви и карта - http://bgmaps.com/map.aspx?sid=8ee28f7e ... itsearch=1. Мааалко над селото се вижда едно синьо петънце - това е гьолче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там до Трън колко е - има-няма 40 км... 30 минути...

Както и да е, където се реши - там сме :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

Аз съм готов с предложението - Ждрелото на река Ерма, до Трън (само на около 70 км е от София).

Надявам се че сте си почистили като сте си тръгвали, защото последния път когато ние ходихме, почистихме цяяяялата поляна - 12 чувала боклуци изринахме...

Мястото е много хубаво иначе, наистина :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да направим 1 сбирка на мойта вила/Елин Пелин - на 30 км. от София/. Имам двор със сгодна полянка,чешмичка,люлчица и голяма скара.Поканата важи за всички само трябва да уточним датата smile001 smile001 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да направим 1 сбирка на мойта вила/Елин Пелин - на 30 км. от София/. Имам двор със сгодна полянка,чешмичка,люлчица и голяма скара.Поканата важи за всички само трябва да уточним датата smile001 smile001 smile001

 

аз съм ЗА, на вилата предполагам има и легла, ако някй има нужда от лечение ... след пиенете, че от някой видове алкохол много боли ... отзад , кожената инжексия е на 6 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак,

 

Стига с тая инжекция из форума! На мен малко почва да ми писва от нея!

 

Любомиров,

 

Хиляди благодарности за предложението. Аз лично съм за, но ми се ще да организираме някаква помощ а не всичко да висне на теб.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак,

 

Стига с тая инжекция из форума! На мен малко почва да ми писва от нея!

 

Любомиров,

 

Хиляди благодарности за предложението. Аз лично съм за, но ми се ще да организираме някаква помощ а не всичко да висне на теб.

 

 

Поздрави

 

ЗА при организацията ... при почистването после също ...

ще стане хубаво парти ... може би цял укенд, без преспиване, само с напиване ;) ... ядене ... тези три неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно организацията,няма кой знае какво. Аз ще отида там в петък вечерта, а ВИЕ заповядайте в събота сутринта. За спане няма кой знае колко място, но има много място за палатки smile049 може да се спретне мини събор smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да направим 1 сбирка на мойта вила/Елин Пелин - на 30 км. от София/. Имам двор със сгодна полянка,чешмичка,люлчица и голяма скара.Поканата важи за всички само трябва да уточним датата smile001 smile001 smile001

Става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, идеята не е за идния уикенд. Все пак е работен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.