Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петрол - PRO FORCE DIESEL !


димон

Recommended Posts

Здравейте !

Някой колега пробвал ли е вече новото гориво ? :mrgreen:

Аз днес налях и веднах усетих липсата на мощност , макар и с 4 ст по-скъпо.... :o:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, направих грешката да налея към 20 литра . После се засякохме с Боби Доктора на един светофар и първата му реплика беше "Много ти пуши колата" smile092. Мисля, че с добавката за нафта на Редекс се позакрепиха нещата.

 

П.П. Липса на мощност не усетих, понеже перманентно си имам такава, но пък разхода ми като че ли се качи малко. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Някой колега пробвал ли е вече новото гориво ? :mrgreen:

Аз днес налях и веднах усетих липсата на мощност , макар и с 4 ст по-скъпо.... :o:o

а,нещо да трака повече?????да си чул???? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей.. това рекламата е голяма работа smile092 smile092 И ла@на да рекламират и ла@на ще сипваме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Някой колега пробвал ли е вече новото гориво ? :mrgreen:

Аз днес налях и веднах усетих липсата на мощност , макар и с 4 ст по-скъпо.... :o:o

 

Айде бе...дали от това ДНЕС усети липсата на мощност... ;) smile001 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз поне такива "бози" на моя Common Rail няма да сипя smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а,нещо да трака повече?????да си чул???? smile004

 

Ми да , при рязко настъпване притраква аванса , все едно колата е студена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а,нещо да трака повече?????да си чул???? smile004

 

Ми да , при рязко настъпване притраква аванса , все едно колата е студена .

ето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комшята на неговия бус fiat ducato 2007 ве4е на 220 000 принципно зарежда само на лукоил казах му преди време пробвай на еко дизела че поне идва напрао от Гърция. сипа един път и видя че има разлика в + и продължи да сипва от него. сега като пуснаха този дизел от петрол решил да сипе миналата седмица и ми каза че има осезаема разлика с този на еко демек доста по добър а буса го спуква от каране както се забелязва от както е купен до сега на кви км е. а пак за товар да не говорим в буса 4 тона и като окичи и ремаркето отзад още 6т та стане като тир.

буса е 2.3 multi JTD 120hp джигателя е ивеко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

абе да ви кажа ... бях казал "че няма да сипвам такива бози" , ама един съфорумник вече 3-ти резервоар кара и много доволен. Та реших и аз да пробвам и да ви кажа доста добре се държи Кийка-кайсийка :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.