Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новите двустранни протоколи и "мобилните групи"


Считате ли, че новия начин на работа е дискриминация спрямо шофьорите без каско?  

20 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Има нещо нередно, отново някой взима пари и не си върши работата. А обикновените шофьори се оставят сами да се оправят. Сефте. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така поставена анкетата гласувам с ДА!

 

Има си дискриминация.

Пример: имам приятел с Тойота Карина 3 -от поне 7,8 години я има и винаги я е гледал като писано яйце. Онзи ден го ожулили и му казвам:- Кога ще я вкараш при застрахователя (винаги е била застрахована), а той ми казва

-Тази година не съм я застраховал, понеже ми искат едни пари, а колата я оценяват на почти съшите (Тези който плаща за пълно каско...айде почти х2)-защо да ги давам.

 

Не може да имаш Голф 1ца дето са я оцеили на 1000лв и да платиш 500-700 каско- нормално е да не го направиш, ама после следва БАЛТИЯ... не е мн доизпипани, да не бъда по-груб!

:smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застрахователи с мобилни групи тормозят на пътя, предупреждава „24 часа"

 

Все повече застрахователи създават мобилни групи, които пращат на мястото на катастрофата да я регистрират и да изясняват обстоятелствата за настъпването й. Шофьорът, застрахован в дружество, което няма такава група, е подложен на психологически тормоз.

 

За това предупреждава шефът на "Булстрад" Румен Янчев в интервю за "24 часа". "Явлението" се появило, откакто от КАТ отказвали да посещават по-леките катастрофи. Тази опция беше дадена с въвеждането на двустранните констативни протоколи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eстествено че е дискриминация, но основния проблем е, че у нас, за разлика от нормалните държави, се застрахова колата, а не шофьора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и двамата не подпишат и двата протокола, такива протоколи просто няма.

Такъв е случая при липса на КАСКО у единия участник, защото неговите данни липсват.

Тогава си викаме КАТ, както преди.

Не знам обаче в случая дали има ощетени - просто се почаква малко, а застрахования участник следва да си получи в последствие обезщетението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.