Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Домашни срещи със zloQQ, BlackPearl и burziqvlak


РусенскоВарено

Recommended Posts

Миналата седмица заформих две скромни срещи - софийска в петък с Венци и Ева и неделна пловдивска със Бат Исо. Видяхме се, полафихме си, смачкахме некоя друга бира и сумати литри кола. Взех си довиждане с Хамериканеца, преди да отпраши на запад, а Бат Исо ми върна дълга от 16 стотинки, дет две години ме мотае за него. :mrgreen: Ето малко материал:

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379019

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, малко съм каталясал на снимките без очила!(ама така е ...след сватба)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз си се хиля... То си е така, като се почва да се пие от ранни зори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Днес и Васко ми дойде на гости, за което съм му много благодарен, че ме разсея от ядовете с тъпите ми комшии. Поседяхме малко, дори не го почерпих като хората, но му завих едно кило от домашната гроздова. :mrgreen: От него разбрах, че ракия от 40 и неколко градуса за някои е силна, за други - не чак толкоз. ;) Уговорихме се да направим културно-масово сбиране на мой терен септември месец и да му спретнем с колегите едно читаво опиване-напиване, надяждане-преяждане с елементи на дегустация. smile027

 

Неколко снимки: http://podw.snimka.bg/friends/vasko-byrziqvlak.414416

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Васко, и за мене беше удоволствие да се видим. Живи и здрав и ти бъди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.