Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Годишна техническа поддръжка


iyavor

Recommended Posts

Смяна на масло, маслен филтър, въздушен филтър, филтър климатик, проверка на компютър за грешки, обслужване на врати, багажник и преден капак/ смазване/ на Фабия в ЕТ -161,60 лв. за 30 минути!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E и?!!!Много ли ти се вижда?

 

Мен ми се вижда супер бързо :mrgreen:. За същото+смяна на спирачна течност висях 2 часа в събота, добре, че имаше на кой да досаждам, та не умрях от скука :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To бързата смяна на маслото не е много полезна. Айде лятото при 30 градуса не е толкова страшно, но зимата на -10 да ти сипнат масълцето в добре загрялия двигател (90+ градуса) ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши поне кой двигател и в кое ЕТ, щото на дизела е доста по - скъпо, а и тук невиждам смяна на горивен филтър. Иначе за времето горе - долу е така.

Бравите на вратите нали не се смазваха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравите на вратите нали не се смазваха?

 

Ограничителите се смазват. И бравите на капаците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто и моята годишна поддръжка:

 

Масло Castrol Magnatec Pro C3

Филтър маслен

Филтър парно

чистачки предни и задна

биалетки за едното колело

предни накладки

 

Общо 505.19лв

Всичко около 1 час 30 минути.

 

 

ПС, чак сега ми направи впечатление, не е сменен въздушен филтър, той всеки път ли се сменя? сменян е преди 10хил.км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

ПС, чак сега ми направи впечатление, не е сменен въздушен филтър, той всеки път ли се сменя? сменян е преди 10хил.км.

 

Според Шкода въздушния филтър се сменя на 30к км. Аз на всяка смяна настоявам за смяна. И си е доста мръсен. Явно препоръката е за "нормалните" страни където карат по асфалт а не по макадам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

ПС, чак сега ми направи впечатление, не е сменен въздушен филтър, той всеки път ли се сменя? сменян е преди 10хил.км.

 

Според Шкода въздушния филтър се сменя на 30к км. Аз на всяка смяна настоявам за смяна. И си е доста мръсен. Явно препоръката е за "нормалните" страни където карат по асфалт а не по макадам ...

:smt017 Точно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тези цени са за шкоди закупени от ЕТ в гаранция.

По телефона говорих с ЕТ-София смяна на масло и всички филтри ~ 300лв

ЕТ-Пловдив същото ~ 250 лв

Колата е фабия 1,4 MPI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тези цени са за шкоди закупени от ЕТ в гаранция.

По телефона говорих с ЕТ-София смяна на масло и всички филтри ~ 300лв

ЕТ-Пловдив същото ~ 250 лв

Колата е фабия 1,4 MPI

 

Ползвай търсачката и ще намериш 4 мои теми за смяна на масла и филтри. Там има снимки на фактурите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.