Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колеги, търся части от интериора на ОК 2


MGM

Recommended Posts

колеги закупих си леко ударена октавия 2 2008г. 1,9 тди, но имам доста липси от интериора. Трябва ми панела между предните седалки, по възможност с подлакътник и декоративния панел на средната конзола. има ли някой с оферта. По принцип ми трябват и задна дясна врата и преден капак.

post-4217-138453090695_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги закупих си леко ударена октавия 2 2008г. 1,9 тди, но имам доста липси от интериора. Трябва ми панела между предните седалки, по възможност с подлакътник и декоративния панел на средната конзола. има ли някой с оферта. По принцип ми трябват и задна лява врата и преден капак.

 

Имам такъв декоративен панел, но е черен и е за климатроник - а това което виждам е панел за климатик. Колата ти с климатик или климатроник е ?????

 

п.п. Има тема в която би трябвало да пуснеш обявата. Може някой от модераторите да я измести там.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Karaibrahim, ако е така ще го взема от там. Това ми е първата шкода и не знаех, че в ЕТ има такива части, а и съм чувал, че някои неща са доста скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има всичко, което ти трябва в ЕТ, ама за някои неща може да са доста скъпи. Специално този панел е 15 лева, но се чака една седмица доставката. В Порше е 20 лева, но го доставят за 3-4 дни. Ако имаш ЕТКА, цените в нея са леко завишени в ЕТ, но са близки. Можеш да се ориентираш от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има всичко, което ти трябва в ЕТ, ама за някои неща може да са доста скъпи. Специално този панел е 15 лева, но се чака една седмица доставката. В Порше е 20 лева, но го доставят за 3-4 дни. Ако имаш ЕТКА, цените в нея са леко завишени в ЕТ, но са близки. Можеш да се ориентираш от там.

 

Две седмици е доставката на ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех в намирането на частите. Аз също си купих октавия 2008 ударена и... това което мога да ти кажа е да имаш търпение и да проверяваш, защото за едни и същи неща цените са много различни и много често втора употреба струва по - скъпо от ново. Може да звучи странно но е така. Автоморгите си пишат цени.... аз си купувах вртатите по 350лв. (мойте са левите ) предният капак моя беше малко ударен ( можеше да се изправя но не исках кит по колата ) и капака беше 340лв. в една авто морга ми искаха 470лв а капака беше по - зле от моя :lol: в Интеркар мисля, че беше около 370лв предният капак но... все пак не е оригинален според майстора ми може да има някакви изменения. ( да не пасне като оригиналния) и... си е така малко е на риск :) купих един калник от там и той има много малка разлика. В ЕТ не зная как стоят нещата.

Ще използвам твоята тема за да попитам знае ли някой колко би ми струвало табло за октавия защото ми е изкочил еарбега :( и май трябва да сменя цялото табло. ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, много бих бил благодарен за информацията. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги купих си декоративния панел за средната конзола от ЕТ. Цената е 15.60 лв. точна както ми казахте.

top-dirigent трябва да смениш таблото, освен ако не искаш да си без десен еърбег и да ти залепят кожа върху дупката на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.