Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Находки в Лудогорието


Recommended Posts

Днес Диан ме измъкна от офиса на пожар и ме заведе при едни маниаци на ретро коли за да ми покаже какво са си взели скоро.

Приятно ме изненада вида на Фелицията -кабриолет, която е отмъкната от Варна . Момчето ,което я е взело мисли да я реставрира обаче май нямаше много информация за състоянието на мотора. В двора имаше какви ли не антики, и всичките си чакаха реда.

012357420-big.jpg

012357415-big.jpg

012357390-big.jpg

012357385-big.jpg

012357426-big.jpg

012358092-big.jpg

012358073-big.jpg

012358215-big.jpg

 

Варналии имат ли някаква информация за тия дзверове и биха ли я споделили? Плииис .....! smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам....има работа за целия китайски народ.Успех с реставрацията,което не е шега работа и средства ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странен цвят е тази Фелиция, нарочно ли са търсили такъв ефект или е по-скоро дефект? Реното 4CV очевадно е превърнато в склад за дървен мат'рял, а другото в гаража ми прилича на Фиат Балила, или поне каквото е останало от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета не може да не е нарочно направен!

Нарочно е направен , като че ли си цапал с баданарка върху кафяв фон с бяла боя. А тва вътре в гаража е Пежо и си има всичко само дет отвън и интериора не са направени. Ма човека е много зает и едва ли скоро ще стане. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, трябваше да се сетя - щом няма фарове на калниците, значи са зад решетката, а това е запазнената марка на Пежо 402

1935-1940-peugeot-402-9.jpg

Що се отнася до шкодичката изглежда доста запазена и оригинална, като изключим меко казано странната окраска... даже ми се струва, че е от по-стария модел 450, понеже липсват характерните за Фелицията крилца над стоповете /тип Кадилак/

Skoda_450_(1958)_6479_media.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, трябваше да се сетя - щом няма фарове на калниците, значи са зад решетката, а това е запазнената марка на Пежо 402

1935-1940-peugeot-402-9.jpg

Що се отнася до шкодичката изглежда доста запазена и оригинална, като изключим меко казано странната окраска... даже ми се струва, че е от по-стария модел 450, понеже липсват характерните за Фелицията крилца над стоповете /тип Кадилак/

Skoda_450_(1958)_6479_media.jpg

 

 

Точно ! 450 е Фелицията. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, първите felicia са с малки стопове, без перки. формата им е същата като на 450, но новото е, че имат и жълт сектор за мигача... това някъде го писах и снимки пусках, но не се сещам в коя тема.

друго присъщо за felicia и octavia е предната броня от две отделни части, без среден сектор. на 440,445 и 450 бронята е цяла, от една част.

ванко, това не е колата, която rs2000 продава. това, което той се опитва да препродаде е остатъци от кабриолет във варна и май нещо подобно в пловдив, но то е друга тема...

реното пък беше реставрирано на 100%, беше идвало и на някои от първите прояви на варненския ретро клуб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За реното си личи по стикера на предния джам, но явно тези му участия са били доста отдавна... жалко, че са го занемарили така в последствие.

Кабриото е трудно да се каже кой модел е само от външни снимки - броните може и да са сменяни, като гледам колко са лъскави. Най-точно може да се определи модела по предното окачване и арматурното табло - окачването на стария модел оригинално трябва да е с напречен ресор /също като при твоя Спартак, Роска/ и надали някой ще си е играл да го сменя цялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.