Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигация за Octi I


allroad

Recommended Posts

Това нещо изобщо не си струва - нито навигацията му като хората, нито ДивХ, нито ДВД, нито ТВ, нито УСБ ..... твърдо моето мнение е НЕ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • simichoil

    10

  • allroad

    10

  • Storm

    8

  • zloQQ

    6

Най-много писали в темата

Това нещо изобщо не си струва - нито навигацията му като хората, нито ДивХ, нито ДВД, нито ТВ, нито УСБ ..... твърдо моето мнение е НЕ !!!

Мнението ти на база лични впечатления ли се крепи или по описани характеристики си направи този извод?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ти на база лични впечатления ли се крепи или по описани характеристики си направи този извод?

 

 

Навигацията му не е като хората - имах предвид че няма карта на България. Освен това няма да може да ти визуализира на Макси-дот дисплея каквото трябва (ако имаш такъв де). Единствено при RNS-510 вече се появява карта на БГ и то само на София. Много ме съмнява за тези навигации да тръгнат да обновяват карти имайки предвид, че са доста стари и повече не се произвеждат и внедряват в коли.

 

DivX не чете по разбираеми причини......

 

ДВД също няма как да се гледа освен ако не се закупи допълнително устройство (което не е никак евтино) и то само при вдигната ръчна спирачка.

 

Телевизия - същото като ДВД - пак допълнителен тунер и пак ръчна спирачка.

 

УСБ просто си няма - има слот за СД карта (но не съм 100% сигурен) който е зад екрана. Поне на RNS-E беше така.

 

При всички тези изброени неща има ли смисъл да се дават толкова пари за нещо подобно, имайки предвид че е и втора (поне) ръка....

 

Според мен най добре за О1 е да си вземете това за Пасат, което беше обсъдено по горе. Като характеристики и функции е същото като тези за Шкода - с малката разлика, че няма да има зелена подсветка на бутоните и ще показва ЛОГОто на VW в началото или когато разчита ДВДта, което според мен не е толкова фатално.

 

Също освен тези китайските имам и фабрично монтирана навигация и колкото и плюсове да има - има и много минуси...Минусите ти ги изброих горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До zloQQ

 

 

...Това става преди много време...

Кога е това, колега? Имаше ли птеродактили още или вече се бе появил хомо еректус?

Явно, че има хора, които пишат едно, а искат да кажат съвсем друго и аз не схващам идеята на замаскираното писане smile056 К smile049 [/color]

 

Не съм се заглеждал толкова по фауната.

Сега да не кажеш, че пак упорствам, че е за Окти 1. Просто, ПРОСТО ти пускам мейла от тогава. Барем ти уври главата и видиш по-далече от носа си. smile175

post-3406-138453091803_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Барем ти уври главата и видиш по-далече от носа си. smile175

Не знам що си мисля така, ама тоя тон малко не подхожда на нашия форум. Бих препоръчал малко по полека с изразните средства. Никой тук не е заслужил такова отношение. Смятам че сме тук за да си помагаме и да ни е кеф а не да се нападаме. Или бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.